Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.021 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2009-11-19

Qendra “Fëmijët e tij” Adoleshenti zbardh detaje të abuzimeve

Autori i Lajmit: RedaksiaNjë adoleshent shqiptar dëshmoi dje në Gjykatën e Tiranës abuzimet seksuale të kryera ndaj tij nga dy shtetas të huaj gjatë kohës së qëndrimit në jetimoren “Fëmijët e tij” në Tiranë. Burime nga gjykata bënë të ditur se Gazmend Berisha, i cili aktualish

No Pic available
  • 2009-11-18

"Seksi oral qe me detyronin ne jetimore"

Tirane- Nje femije i mitur ka treguar dje per 4 ore me radhe, sesi per nje periudhe te gjate kohore, eshte detyruar te kryeje seks oral me nje prej drejtuesve te qendres "Femijet e tij". Gazmend B. aktualisht 17-vjec ka treguar dje para Gjykates se Tiranes, se ishte kercenuar me pare qe te mos trego

No Pic available
  • 2009-11-18

I dhunuari fundos dy të akuzuarit për pedofili

Gjykata administroi dje dëshminë e G.B, një prej fëmijëve të keqtrajtuar nga Arnold e Kristodulu, në qendrën fëmijët e tij Babai birësues i fëmijës, pohoi në rrëfimin e tij se pasi mësoi për abuzimet bindi disa prej tyre të denonconin TIRANË- I përlotur e me zë të dridhur,

No Pic available
  • 2009-11-18

Pedofilët, dëshmitari tregon abuzimet seksuale

 TIRANE - Dy dëshmi të tjera që kanë rënduar së tepërmi pozitat e të akuzuarve për "abuzim seksual me të mitur", Dino Kristodolou dhe Robin Arnold u dëgjuan dje nga Gjykata e Tiranës. Dëshmitarët e djeshëm ishin G.B., një adoleshent, ish i abuzuar në fondacionin "

No Pic available
  • 2009-11-18

"Fëmijët e tij", i mituri: Dy anglezët më përdhunonin

Një dëshmi rrëqethëse është dëgjuar dje në seancën gjyqësore ndaj dy shtetasve anglezë, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, që akuzohen për marrëdhënie homoseksuale me dhunë ndaj të miturve. I mituri me inicialet G.B., i cili kishte ardhur nga SHBA-ja për të dëshmuar, i tregoi gjyk

No Pic available
  • 2009-11-17

Adoleshenti akuzon miqtë e David Braun për abuzime rrënqethëse

TIRANE- Një adoleshent i abuzuar seksualisht në qendrën “Fëmijët e tij” të administruar nga David Braun ka ardhur nga Amerika për të dëshmuar në procesin penal ndaj 2 anglezeve Dino Kristodulos dhe Robin Arnold. Fëmija përmes video konferënces në Gjykatë ka deklaruar se mi

Skandali i pedofilise, deshmon femija
  • 2009-11-17

Skandali i pedofilise, deshmon femija

Nepermjet videokonferences trupa gjykuese qe po gjykon Dino Kristodulun dhe Robin Arnold ka degjuar deshmine e nje te mituri te sjelle enkas nga Amerika se bashku me atin biresues te tij, shtetasin amerikan Xhon Pancreas. Gjykata ka lene vetem pak minuta kamerat qe te filmojne e mandej pe