Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2009-11-17

Gjyqi për pedofilët anglez, dëshmon fëmija i abuzuar

TIRANË - Seanca e radhës në ngarkim të shtetasit anglez Dino Kristodulun dhe Robin Arnold ka pasur dëshmi të reja që fajësojnë këto persona për abuzime seksuale me të mitur. Fëmija ka rrëfyer përmes një video konference për të mos u përballur me të arrestuarit. Ai ka ardhur nga

No Pic available
  • 2009-11-12

Rezart Taçi kërkon në Gjykatë revokimin e masës së sigurisë

Laureta Rryçi Biznesmeni Rezart Taçi kërkon në Gjykatë revokimin e masës së sigurisë që mori katër ditë më parë. Kërkesa e tij u paraqit dje zyrtarisht nga avokatët në kryesekretarinë e Gjykatës së Tiranës. Nëpërmjet kësaj kërkese, biznesmeni që akuzohet për rrahjen për

No Pic available
  • 2009-11-11

Pritet dëshmia e një amerikani në gjyqin ndaj pedofilëve anglezë

Drejtësia shqiptare do të dëgjojë dëshminë e një shtetasi amerikan në procesin gjyqësor të skandalit të pedofilisë në Qendrën “Fëmijët e tij”. Për dy të pandehurit e tjerë Robin Arnold dhe Dino Christodolu të cilët punonin si vullnetarë në qendrën e David Braun, a

Gjyqi ndaj pedofileve, prokuroria paraqet provat
  • 2009-11-10

Gjyqi ndaj pedofileve, prokuroria paraqet provat

Dy britaniket e akuzuar per marredhenie seksuale me te mitur Dino Kristodulu dhe Robin Arnold kane degjuar ne seancen e radhes provat qe prokuroria e Tiranes ka kunder tyre ne lidhje me skandalin seksual ndaj femijeve ne fondacionin femijet e tij. Prokurorja e ceshtjes i dha trupes gjykue

No Pic available
  • 2009-11-05

Pedofili shkon në gjyq me fotografinë e Nënë Terezës

 Armand Bajrami Greko-anglezi i akuzuar për pedofili me fëmijët shqiptarë paraqitet në gjyq me fotografinë e shenjtores Nënë Tereza të stampuar në bluzë. Në seancën e djeshme në gjykatën e Tiranës, Dino Kristodulou mohoi të kishte abuzuar seksualisht me të miturit e qendrës &

No Pic available
  • 2009-11-04

"Dino, kryente seks oral me femijet"

Tirane- Te miturit ne qendren "Femijet e tij" jane detyruar te kryenin seks oral, nga i pandehuri Dino Kristodoulu. Faktet jane bere te ditura dje, ne procesin gjyqesor ne ngarkim te dy te pandehurve Dino Kristodoulu dhe Robin Arnold. Prokuroria e Tiranes ka lexuar dje deklarimet e dy deshmitareve,

No Pic available
  • 2009-11-04

Të akuzuarit, seks oral me fëmijët e tortura

Dy ish- punonjëse të qendrës "Fëmijët e tij", kanë rrëfyer se dje abuzimet e dy të akuzuarve Arnold dhe Kristodulu me të miturit Një nga fëmijët e qendrës i birësuar në Kaliforni, konfirmon nëpërmjet prindërve se do dëshmojë në proces TIRANË- Fëmijët e mitur që gjenin s