Rezultate te kerkimit per termin: +Robson +Barbosa +Dos

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.282Z

Katër brazilanët priten te Partizani

Përveç afrimit të Rrudhos dhe Hamzait, drejtuesit e Partizanit kanë federuar edhe katër futbollistë brazilianë, të cilët në mesjavë priten që të bashkohen me skuadrën. Pikërisht bëhet fjalë për futbollistët Breno Basso, Rinald Damaslen Melo, Robson Barbosa Dos Santos si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.297Z

100 brazilianë pushtojnë Ligën e Kampioneve

Shaban Sulce Brazilianët pushtojnë futbollin europian. Futbollistët nga vendi i sambës janë dominuesit totalë edhe në nivelin më të lartë të futbollit europian, sic është Liga e Kampioneve. 100 futbollistë brazilianë aktivizohen në këtë eveniment të artë, në radhët e 32 ekipev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama