Rezultate te kerkimit per termin: +Romani

Total: 3326
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.950Z

Futbolli italian bëhet seksi, njihuni me arbitren Claudia Romani

Modele, bukuroshe, tifoze e Milanit. Të gjitha cilësitë për të qenë gruaja e një futbollisti. Por jo, Claudia Romani nuk është një modele si gjithë të tjerat që bukurinë e përdor për t;u lidhur me futbollistë të famshëm. Ajo ka vendosur që të jetë në fushë me ta, t'i gjykoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.860Z

Ribotohet romani Shkrimtari i Mehmet Myftiut

Promovimi Mehmet Myftiu i kthehet edhe nje here lexuesit me ribotimin e romanit te tij Shkrimtari. Libri do te promovohet te premten pasdite ne ambientet e Ministrise se Kultures. Romani i Myftiut Shkrimtari 1964 botuar ne version te plote vetem ne vitin 1995 eshte nje deshmi e asaj cka u ndodhi di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.968Z

ROMANI QYTETI I FUNDIT I PETRO MARKOS

Nga Petrit Palushi Romani Qyteti i fundit i Petro Markos u botua në vitin 1960. Kritika letrare përgjithësisht e pranoi romanin, por vlerat e tij u panë të përgjysmuara; asnjëherë siu afrua si duhet dhe sa duhet romanit që ti përcillte ashtu si duhet vlerat dhe mesazhin e tij: dhe nato ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.090Z

Romani Nënshtrimi, i Houellebecq-ut

Ndue Ukaj Michel Houellebecq është shkrimtar francez, prozator, poet dhe kritik i letërsisë. Autorë i shumë librave, që kanë përftuar lexues të shumtë anë e kënd botës, ai ka fituar çmime të ndryshme dhe famë ndërkombëtare, duke u vlerësuar si njëri nga shkrimtarët më të mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.429Z

Publikohet romani "Senjoria" i Jaume Cabre

Vjen në shqip një ndër romanet më të njohura të shkrimtarit dhe skenaristit të shquar katalan, Jaume Cabre, "Senjoria". I përkthyer në disa gjuhë të botës dhe i vlerësuar me një sërë çmimesh të njohura letrare, romani "Senjoria" është cilësuar si vepra më e mirë e përkthyer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.436Z

Për modelen Claudia Romani vera nuk di të sosur (FOTO)

Kur je modele, jeta është kryesisht verë. Modelja italiane Claudia Romani u fotografua duke shijuar rrezet e diellit në Miami. 31- vjeçarja tregoi trupin e saj seksi. Ajo ka dalë në kopertinat e GQ dhe Maxim dhe është përfshirë më herët në listën e 100 femrave më seksi në planet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.512Z

Për modelen Claudia Romani vera nuk ka të sosur (FOTO)

Kur je modele, jeta është kryesisht verë. Modelja italiane Claudia Romani u fotografua duke shijuar rrezet e diellit në Miami. 31- vjeçarja tregoi trupin e saj seksi. Ajo ka dalë në kopertinat e GQ dhe Maxim dhe është përfshirë më herët në listën e 100 femrave më seksi në planet.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama