Rezultate te kerkimit per termin: +Ronnie

Total: 82
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.058Z

Ronnie Dunn me albumin e pare solo qe mban emrin e tij Ronnie Dunn

Pas 20 vjet interpretimi si dueti Brooks amp Dunn kengetari kryesor i grupit muzikor country Ronnie Dunn ka dale si kengetar solo. Ne vazhdim ju njohim me albumin e pare te tij solo qe mban emrin e tij Ronnie Dunn. Ronnie Dunn regjistroi tre kenge solo ne fillim te fiteve 1980 por ai nuk arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.341Z

Fytyrat e Ronnie Wood

Galeria londineze ‘The Gallery in Cork Street’ hapi një ekspozitë të re më 7 nëntor. Ekspozita quhet "Ronnie Wood's Faces, Time and Places", dhe ajo prezanton kitaristin e famshëm të grupit The Rolling Stones, Ronnie Wood. Ekspozita, që do të jetë a hapur deri më 12 nëntor, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.605Z

Ronnie pranon fajësinë

Anëtari i Rolling Stones, Ronnie Wood, pasi ka marrë një vërejtje nga policia, ka pranuar se ka sulmuar të dashurën e tij ruse në rrugë. Ylli i rokut (62) ishte arrestuar pasi kishte goditur Ekaterina Ivanova (21) dhe është përpjekur për ta ngulfatur në një rrugë Anglisë. Këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.584Z

Ronnie ndahet prapë nga e dashura

Ronnie Wood është ndarë me të dashurën e tij ruse pas vetëm një jave romance, ka shpalosur vet modelja sot. Hannah Kamelmacher (26) ka përfunduar dashurinë me rokerin e vjetër pas një telefonate. Bukuroshja e ka përshkruar rokerin si një “xhentëlmen të fejuar” – por ka thën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.949Z

Ronnie James Dio diagnostikohet me kancer ne stomak

Kengetari legjendar i rrymes heavy metal, Ronnie James Dio eshte diagnostikuar ne kancer ne stomak. Lajmi eshte dhene nga bashkeshortja dhe manaxherja e kengetarit, Wendy, me ane te nje lajmerimi ne websitin zyrtar. "Ronnie eshte diagnostikuar me kancer ne stomak, ne fazat e para. Ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Rrezik për Ronnie Wood

Anëtarit të bendit legjendar Ronnie Wood, mund t’i dridhet vendi nëse nuk ndalon së piri. Gazeta News of the World jep lajmin se anëtari i bendit mund të largohet nga bendi në të cilën qëndroi me dekada. Sipas informatave që epen thuhet se Wood, 60 – vjeçar, pi rreth dy litra vodka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.456Z

Ronnie, gjuan zogëzën e dytë ruse

Shokët e Ronnie Wood kanë treguar se anëtari i grupit Rolling Stones është ndarë përfundimisht nga Katia Ivanova – pasi ka gjetur një zogëz të re ruse që ka rreth 26 vjet. Rokeri (62) ishte dje në një hotel me një bukuroshe brune ruse, që ka 26 vjet dhe ka marrë pjesë në emisio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama