Rezultate te kerkimit per termin: +Ronnie

Total: 82
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.949Z

Ronnie James Dio diagnostikohet me kancer ne stomak

Kengetari legjendar i rrymes heavy metal, Ronnie James Dio eshte diagnostikuar ne kancer ne stomak. Lajmi eshte dhene nga bashkeshortja dhe manaxherja e kengetarit, Wendy, me ane te nje lajmerimi ne websitin zyrtar. "Ronnie eshte diagnostikuar me kancer ne stomak, ne fazat e para. Ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Rrezik për Ronnie Wood

Anëtarit të bendit legjendar Ronnie Wood, mund t’i dridhet vendi nëse nuk ndalon së piri. Gazeta News of the World jep lajmin se anëtari i bendit mund të largohet nga bendi në të cilën qëndroi me dekada. Sipas informatave që epen thuhet se Wood, 60 – vjeçar, pi rreth dy litra vodka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.456Z

Ronnie, gjuan zogëzën e dytë ruse

Shokët e Ronnie Wood kanë treguar se anëtari i grupit Rolling Stones është ndarë përfundimisht nga Katia Ivanova – pasi ka gjetur një zogëz të re ruse që ka rreth 26 vjet. Rokeri (62) ishte dje në një hotel me një bukuroshe brune ruse, që ka 26 vjet dhe ka marrë pjesë në emisio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.635Z

Vdes rokeri Ronnie James Dio

Rokeri i muzikës “heavy metal” Ronnie James Dio, i cili kishte zëvendësuar Ozzy Osbourne në grupin Black Sabbath ka vdekur në moshën 67 vjeçe ka thënë gruaja dhe menaxheri i tij. Dio vuante nga kanceri në stomak. Para se ai ti bashkohej grupit Black Sabath ai ka kënduar për Rainb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Letra prekëse e 10-vjeçarit: Babagjysh shpëto babin tim nga kanceri

Një djalë 10-vjeçar në Britaninë e Madhe ka prekur zemrat e miliona njerëzve në të gjithë botën me kërkesën e tij drejtuar Babagjyshit. Ndryshe nga moshatarët e tij të cilët i kërkojnë Babagjyshit lodra si dhuratë Ronnie Harris i ka kërkuar atij të kurojë të atin i cili ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.213Z

Dëshiron ta bëj xheloze Katian

Ronnie Wood ka pasur një flirt me një ruse për të futur në xhelozi Katia Ivanonva dhe e ka futur atë në një lojë xhelozie . The Sun ka zbuluar se për çfarë është fjala. Anëtari i grupit “The ROLLING STONE” ka dashur të zbuloj nëse Katia, 21 vjeç ka qenë në lidhje me ndonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prralla pr princeshn dhe dreqin

Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin. Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65). Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama