Rezultate te kerkimit per termin: +Ronnie

Total: 82
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.635Z

Vdes rokeri Ronnie James Dio

Rokeri i muzikës “heavy metal” Ronnie James Dio, i cili kishte zëvendësuar Ozzy Osbourne në grupin Black Sabbath ka vdekur në moshën 67 vjeçe ka thënë gruaja dhe menaxheri i tij. Dio vuante nga kanceri në stomak. Para se ai ti bashkohej grupit Black Sabath ai ka kënduar për Rainb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Letra prekëse e 10-vjeçarit: Babagjysh shpëto babin tim nga kanceri

Një djalë 10-vjeçar në Britaninë e Madhe ka prekur zemrat e miliona njerëzve në të gjithë botën me kërkesën e tij drejtuar Babagjyshit. Ndryshe nga moshatarët e tij të cilët i kërkojnë Babagjyshit lodra si dhuratë Ronnie Harris i ka kërkuar atij të kurojë të atin i cili ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.213Z

Dëshiron ta bëj xheloze Katian

Ronnie Wood ka pasur një flirt me një ruse për të futur në xhelozi Katia Ivanonva dhe e ka futur atë në një lojë xhelozie . The Sun ka zbuluar se për çfarë është fjala. Anëtari i grupit “The ROLLING STONE” ka dashur të zbuloj nëse Katia, 21 vjeç ka qenë në lidhje me ndonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prralla pr princeshn dhe dreqin

Ish e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thn medieve se prralla e dashuris me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e Princeshs se bukur me dreqin. Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi sht ndar nga kitaristi i Rolling Stones (65). Ai ishte arrestuar dhe sht mbajtur n polici n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.045Z

Dhurata e pabesueshme që Ronaldo i bëri menaxherit të tij për dasëm

Cristiano Ronaldo i ka bërë një dhuratë të pabesueshme menaxherit të tij për dasëm. Jorge Mendes i dha këtë fundjavë fund beqarisë dhe Ronaldo i bëri surprizën më të bukur. Ai i dhuroi menaxherit të tij një ishull në Greqi. Nuk dihet se për cilin ishull bëhet fjalë dhe sa para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.324Z

Fëmija letër prekëse: Babagjysh, më shpëtoi babain nga kanceri- FOTO

LONDER-Nuk kërkon dhuratë për vete por kërkon që babai i tij të shërohet nga kanceri. Ky është djali 10-vjeçar në Britaninë e Madhe që ka prekur zemrat e miliona njerëzve në të gjithë botën me kërkesën e tij drejtuar Babagjyshit të Vitit të Ri. Ronnie Harris nuk ka shkruar asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.568Z

Fotoja që tregon çdo gjë që duhet të dini për Topin e Artë

Rivaliteti për të fituar Topin e Artë është i jashtëzakonshëm. Aq më tepër sivjet, që tre pretendentët kryesorë, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Neymar, janë futbollistët e dy skuadrave më të forta në botë, rivalëve të përjetshëm; Real Madrid dhe Barcelona. Prestigjozja br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama