Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqsor +Tiran

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.556Z

Topi dekreton Xholin prokuror në Apelin e Tiranës

Presidenti Bamir Topi dekretoi dje z. Genti Xholi me detyr prokuror n Prokurorin e Rrethit Gjyqsor Tiran dhe q pas firms s djeshme t kreut t shtetit, ai emrohet prokuror n Prokurorin e Apelit Tiran. Po dje, Presidenti Bamir Topi firmosi pr z. Besnik Cani, me detyr prokuror n Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Pranga 2 shtetasve

Tiran (start)- Specialistt e Seksionit Kundr Trafiqeve t Paligjshme pran Policis s Qarkut Tiran kan arrestuar dy shtetas t akuzuar pr kalim t jashtligjshm t kufirit dhe ndihmn q u kan dhn personave t till. Policia arrestoi shtetasin Spiro Pandeli Cikani , 45-vje, lindur n Gjirokastr dhe banues n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

KLD do t mblidhet n Dibr

Tiran (Start)- Mbledhja e radhs e Kshillit t Lart t Drejtsis (KLD) nuk do t zhvillohet m vetm n Tiran por edhe n rrethe t tjera t vendit. Sipas nj njoftimi nga zyra pr shtyp pran KLD-s, bhet e ditur se n kuadr t shprehjes s qndrimit se politikat e veprimtaris s organeve publike nuk lidhen me vendnd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Tiran, kapet banda “tmerr” i telave elektrik pr skrap

Ishin“tmerr” i pompave t ujit, telave elektrik, bobinave t trasformatorve. Privat e shtetror ishin “preh” e tyre. I grabisnin pr t’i shitur si skrap, moda e fundit dhe biznesi q shtyn shum grabits t metaleve t dmtojn linja elektrike, ujore etj. Sipas deklarats s policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Droga, arrestohet 27-vjeari

Policia e Tirans, ka arrestuar n flagranc Bledar Sheme Begu, 27-vje lindur n Gramsh dhe banues n Tiran. Arrestimi i ktij shtetasi, u b pasi pasi u kap duke shitur lnd narkotike. Pas kontrolleve n banesn e tij, policia gjeti dhe sekuestroi 4.4 gr, lnd e dyshuar narkotike e llojit heroin me gjith amba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Droga, pranga 22-vjearit

Tiran (start)- Specialistt e Seksionit t Lufts Kundr Drogs, pran Policis s Tirans kan arrestuar natn e shkuar nj 22-vjear. J. Lila, lindur n Tepelen dhe banues n Qytetin Studenti Tiran, u prangos nga forcat policore, pasi n dhomn e tij n Qytetin Studenti iu gjend nj lloj lnde e dyshuar si narkotike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Falsifikoi biletat, pranga 24-vjearit

Specialistt e Seksioni Kundr Krimit Ekonomik e Financiar pran Policis s Tirans, arrestuan dje n flagranc, nj 24-vjear, i cili u kap n afrsi t Pallatit t Kongreseve, duke shitur bileta false t ndeshjes Tirana-Milan. Bledar F, i lindur n Gramsh dhe banues n Tiran, u prangos nga policia, pasi iu gjetn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama