Rezultate te kerkimit per termin: +Rrethit +Gjyqsor +Tiran

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

KLD do t mblidhet n Dibr

Tiran (Start)- Mbledhja e radhs e Kshillit t Lart t Drejtsis (KLD) nuk do t zhvillohet m vetm n Tiran por edhe n rrethe t tjera t vendit. Sipas nj njoftimi nga zyra pr shtyp pran KLD-s, bhet e ditur se n kuadr t shprehjes s qndrimit se politikat e veprimtaris s organeve publike nuk lidhen me vendnd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Tiran, kapet banda “tmerr” i telave elektrik pr skrap

Ishin“tmerr” i pompave t ujit, telave elektrik, bobinave t trasformatorve. Privat e shtetror ishin “preh” e tyre. I grabisnin pr t’i shitur si skrap, moda e fundit dhe biznesi q shtyn shum grabits t metaleve t dmtojn linja elektrike, ujore etj. Sipas deklarats s policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Droga, arrestohet 27-vjeari

Policia e Tirans, ka arrestuar n flagranc Bledar Sheme Begu, 27-vje lindur n Gramsh dhe banues n Tiran. Arrestimi i ktij shtetasi, u b pasi pasi u kap duke shitur lnd narkotike. Pas kontrolleve n banesn e tij, policia gjeti dhe sekuestroi 4.4 gr, lnd e dyshuar narkotike e llojit heroin me gjith amba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Droga, pranga 22-vjearit

Tiran (start)- Specialistt e Seksionit t Lufts Kundr Drogs, pran Policis s Tirans kan arrestuar natn e shkuar nj 22-vjear. J. Lila, lindur n Tepelen dhe banues n Qytetin Studenti Tiran, u prangos nga forcat policore, pasi n dhomn e tij n Qytetin Studenti iu gjend nj lloj lnde e dyshuar si narkotike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Falsifikoi biletat, pranga 24-vjearit

Specialistt e Seksioni Kundr Krimit Ekonomik e Financiar pran Policis s Tirans, arrestuan dje n flagranc, nj 24-vjear, i cili u kap n afrsi t Pallatit t Kongreseve, duke shitur bileta false t ndeshjes Tirana-Milan. Bledar F, i lindur n Gramsh dhe banues n Tiran, u prangos nga policia, pasi iu gjetn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Skandali i Juridikut, n pranga Sporea

Forcat e policis s Tirans, n saj t nj operacioni blic, n bashkpunim me Policin e Durrsit, mundsoi sot lokalizimin dhe kapjen e shtetasit n krkim Ferdinand Sporea, 36 vje, lindur e banues n Tiran, ish- kryetar i Qeveris Studentore t Fakultetit t Drejtsis n vitin 2005. Sipas Policis s Tirans, ky shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Prostitucioni, arrestohet 57 vjeari

Tiran (start)-Specialistt e Seksionit Kundr Trafiqeve t Paligjshme n Sektorin kundr Krimit t Organizuar pran Policis s Tirans kan arrestuar n flagranc sot shtetasin Namik Qerim Cukaj, 57 vje, lindur n Sarand dhe banues n Tiran, i proceduar m par pr t njjtn vepr penale. Cukaj u arrestua, pasi pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama