Rezultate te kerkimit per termin: +Rrezikojm

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.063Z

Lucio: Do të luaj ndaj Bayernit

Mbrojtësi i Interit, Lucio është lënë jashtë fushave për shkak të një dëmtimi në kofshë, por ka këmbëngulur se rikthimi i tij do të ndodhë pikërisht ndaj Bayernit në supersfidën e të mërkurë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.008Z

Ancelotti i "jep" Ronaldos "Këpucën e Artë"

Carlo Ancelotti është pajtuar që të ketë Cristiano Ronaldon në skuadër për sfidën ndaj Espanyol. Trajneri italian ka konfirmuar se Ronaldo do të jetë në fushë për ndeshjen e fundit në La Liga. "Kemi patur dyshime pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.683Z

Lagarde: Duhet të reagojmë, rritja ekonomike jo e mjaftueshme

Shefja e FMN-së, Christine Lagarde ka deklaruar se rritja ekonomike nuk është e mjaftueshme dhe ka ardhur koha për të reaguar. “Në Evropë nevojitet një aksion urgjent dhe vendimtar për të lëvizur pasiguritë mbi bankat dhe debitor&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.662Z

Nikolic: Nuk e njohim Kosovën, as me koston e BE-së

BEOGRAD- Presidenti serb, Tomislav Nikolic, tha se Serbia është e vendosur të mos njohë Kosovën edhe nëse do të rrezikonte anëtarësimin e saj në Bashkimin Evropian. "Serbinë tash e pret një periudhë e zhvillimit dhe prosperitetit. Jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.834Z

SHBA: Obama kërkon ratifikimin e marrëveshjes me Rusinë

Presidenti Barak Obama, ka kërkuar nga anëtarët e Senatit të Shteteve të Bashkuara, që ta ratifikojnë marrëveshjen e re për reduktimin e armatimit bërthamor me Rusinë, para fundit të vitit. Në fjalimin e tij javor në radio, zoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.400Z

Abramovich, Mourinhos: OK, luaj me rezerva

Roman Abramovich si duket i ka dhënë "myzhde" tifozëve të Liverpoolit. Pronari i Chelseat e ka përkrahur idenë e Jose Mourinhos për të luajtur me lojtarë rezervë në ndeshjen e të dielës ndaj Liverpoolit. Abramovich thuhet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.775Z

Po vijnë ditë të mira për Januzajn, një lajm të mirë sot ia dha Van Gaali

Manchester United në fundjavë do të luaj derbin me Liverpoolin, në Anfield Road. Trajneri Louis van Gaal, në konferencë për shtyp ka bërë të ditur se për këtë takim, mund të ftohet edhe i kthyeri nga huazimi, Adnan Januzaj. AdPlat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama