Rezultate te kerkimit per termin: +Rri

Total: 7336
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.191Z

FOTO LAJM: Cili kryebashkiak, ai që rri si nuse pas Berishës?

Share Në fushatë zgjedhore e këshilluan të shmangte Berishën. Pas fushatës zgjedhore tha se do ndërtonte një bashki të gjithë të qytetarëve. Vetëm pak kohë e pamë të ishte i vetmuar. Tani e kemi siç e kemi parë gjithmonë për gjashtë vjet, si nuse pas Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

O plak, rri atje në shpi, Zenin tat nuk e mbron dot ti

Kandidati i mazhorancës për Bashkinë e Dibrës Muharem Rama zhvilloi takimet elektorale në njësinë administrative të Sllovës dhe fshatrat Vleshë e Shumbat. Ai shoqërohej nga deputeti socialist Sadri Abazi dhe kordinatori për Qarkun e Dibrës Damian Gjiknuri. Në fjalën e tij para qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.015Z

Mbytet 41- vjeçari: Do shkoj me not në Korfuz, pa punë smund të rri në Shqipëri

Do shkoj me not në Korfuz o gjallë, o vdekur, unë pa punë nuk mundem të rri në Shqipëri. Jam në Ksamil, dokumentet i kam me vete. Mi puth fëmijët dhe u thuaj se babi i do shumë. Do të kaloj me not deri në Korfuz dhe do tu dërgoj para sa më shpejt të jetë e mundur. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.822Z

Higuain: Mourinho më bindi të rri në Real

Gonzalo Higuain ka zbuluar se ka vendosur të mbetet në Real Madrid këtë verë, pasi e bindi Jose Mourinho, gjatë takimit që e patën të dyja palët. Trajneri portugez i kishte premtuar se do të luajë rol të rëndësishëm në ekipin nga La Liga. Argjentinasi pëlqehej nga ekipe si Manchest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.786Z

Bukuroshja italiane që i rri bukur edhe lloqi (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur italiane, Jess Impiazzi i është nënshtruar stërvitjeve të vazhdueshme për të mbajtur në formë trupin e saj. Për këtë ajo ka angazhuar edhe trajnerin e njohur të fitnesit, Wes Santos. Me atlete seksi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.226Z

Zoti Blair! Mos eja shpesh, ose rri këtu!

Nga Mero Baze   Tony Blair na ndihmon të prodhohet një lajm për qeverinë shqiptare. Me një lehtësi të papërfytyrueshme, shumica e mediave botërore shkruajnë se ai drejtoi mbledhjen e qeverisë së re shqiptare dhe do ti ndihmojë ata në rrugën drejt Bashkimit Evropian. E gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.453Z

Katy Perry: Me mire vdes, se te rri pa seks

Deklarata e bere vetem nje dite me pare nga Katy Perry se do te hiqte dore nga seksi per nje vit, ka rezultuar shaka. Ka qene vete kengetarja, qe ka deklaruar se me mire do te vdiste se te rrinte pa seks per kaq kohe. Rengun nuk ka mundur ta mbaje per me shume se 24 ore dhe ka sqaruar se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama