Rezultate te kerkimit per termin: +Rri

Total: 7336
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.910Z

Fox, preferon të rri në shtëpi?!

Megan Fox ka treguar se të qenit një vajzë shtëpiake e ka bërë atë një vajzë të qetë. Aktorja e filmit “Jonah Hex” – e cila është e fejuar me aktorin Brian Austin Green të cilin e ndihmon për ta rritur djalin e tij tetë vjeç Kassius – mendon se njerëzit do të befasohen k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.848Z

Zëvendëskryeministri: Ti si grua, rri urtë

Tension gjatë një seance parlamentare në Turqi, ku do të diskutohej në lidhje me përdorimin e forcave ushtarake ndaj Shtetit Islamik, por edhe ndaj Partisë Popullore Kurde në Irak. Një koment i zëvendëskryeministrit turk, Buelent Arinc është kritikuar nga mediat perëndimore. Gjatë de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.720Z

Të rri apo të iki? Dilema shkrimtarësh në Leipzing

Luljeta Lleshanaku, Virion Graçi dhe Ardian Christian-Kyçyku përfaqësojnë letërsinë shqipe në Panairin e Librit në Leipzing Luljeta Lleshanaku, Virion Graçi dhe Ardian Christian-Kyçyku janë tre autorët që do të përfaqësojnë letërsinë shqipe në Panairin e Librit që do të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.932Z

“Pse rri në fund të sallës, të vjen marre, të kujtohet baba?”

02-04-2013 / Gazeta 55 Kryeparlamentarja Topalli ironizon Saimir Tahirin Pak ditë pas arrestimit të babait të tij nga policia e Tiranës, deputeti Sajmir Tahiri është bërë protagonist i një batute në Kuvend. Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.575Z

Duka: Rikthimi në PS? Do rri aty ku jam i vlerësuar

Agron Duka arriti të marrë një mandat deputeti si kandidat i Partisë Republikane. Megjithatë shpesh ka pasur spekulime se ai do rikthehet në gjirin e të majtës, prej nga u largua pak kohë përpara zgjedhjeve. Duke folur për Shqiptarja.com, ai thotë se nuk e di se çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

Afërdita rikthehet me “Mos rri larg” (video)

Afërdita Dreshaj sapo ka lansuar klipin e saj të ri të këngës “Mos rri larg”. Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia, e cila për këtë projekt ka bashkëpunuar me Bleron, Suela Çangun, MaxProduction dhe Giti Dukën, është shpreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.191Z

FOTO LAJM: Cili kryebashkiak, ai që rri si nuse pas Berishës?

Share Në fushatë zgjedhore e këshilluan të shmangte Berishën. Pas fushatës zgjedhore tha se do ndërtonte një bashki të gjithë të qytetarëve. Vetëm pak kohë e pamë të ishte i vetmuar. Tani e kemi siç e kemi parë gjithmonë për gjashtë vjet, si nuse pas Beri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama