Rezultate te kerkimit per termin: +Rri

Total: 7336
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.720Z

Të rri apo të iki? Dilema shkrimtarësh në Leipzing

Luljeta Lleshanaku, Virion Graçi dhe Ardian Christian-Kyçyku përfaqësojnë letërsinë shqipe në Panairin e Librit në Leipzing Luljeta Lleshanaku, Virion Graçi dhe Ardian Christian-Kyçyku janë tre autorët që do të përfaqësojnë letërsinë shqipe në Panairin e Librit që do të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.932Z

“Pse rri në fund të sallës, të vjen marre, të kujtohet baba?”

02-04-2013 / Gazeta 55 Kryeparlamentarja Topalli ironizon Saimir Tahirin Pak ditë pas arrestimit të babait të tij nga policia e Tiranës, deputeti Sajmir Tahiri është bërë protagonist i një batute në Kuvend. Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.575Z

Duka: Rikthimi në PS? Do rri aty ku jam i vlerësuar

Agron Duka arriti të marrë një mandat deputeti si kandidat i Partisë Republikane. Megjithatë shpesh ka pasur spekulime se ai do rikthehet në gjirin e të majtës, prej nga u largua pak kohë përpara zgjedhjeve. Duke folur për Shqiptarja.com, ai thotë se nuk e di se çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

Afërdita rikthehet me “Mos rri larg” (video)

Afërdita Dreshaj sapo ka lansuar klipin e saj të ri të këngës “Mos rri larg”. Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia, e cila për këtë projekt ka bashkëpunuar me Bleron, Suela Çangun, MaxProduction dhe Giti Dukën, është shpreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.191Z

FOTO LAJM: Cili kryebashkiak, ai që rri si nuse pas Berishës?

Share Në fushatë zgjedhore e këshilluan të shmangte Berishën. Pas fushatës zgjedhore tha se do ndërtonte një bashki të gjithë të qytetarëve. Vetëm pak kohë e pamë të ishte i vetmuar. Tani e kemi siç e kemi parë gjithmonë për gjashtë vjet, si nuse pas Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

O plak, rri atje në shpi, Zenin tat nuk e mbron dot ti

Kandidati i mazhorancës për Bashkinë e Dibrës Muharem Rama zhvilloi takimet elektorale në njësinë administrative të Sllovës dhe fshatrat Vleshë e Shumbat. Ai shoqërohej nga deputeti socialist Sadri Abazi dhe kordinatori për Qarkun e Dibrës Damian Gjiknuri. Në fjalën e tij para qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.015Z

Mbytet 41- vjeçari: Do shkoj me not në Korfuz, pa punë smund të rri në Shqipëri

Do shkoj me not në Korfuz o gjallë, o vdekur, unë pa punë nuk mundem të rri në Shqipëri. Jam në Ksamil, dokumentet i kam me vete. Mi puth fëmijët dhe u thuaj se babi i do shumë. Do të kaloj me not deri në Korfuz dhe do tu dërgoj para sa më shpejt të jetë e mundur. K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama