Rezultate te kerkimit per termin: +Rri

Total: 7336
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.575Z

Duka: Rikthimi në PS? Do rri aty ku jam i vlerësuar

Agron Duka arriti të marrë një mandat deputeti si kandidat i Partisë Republikane. Megjithatë shpesh ka pasur spekulime se ai do rikthehet në gjirin e të majtës, prej nga u largua pak kohë përpara zgjedhjeve. Duke folur për Shqiptarja.com, ai thotë se nuk e di se çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

Afërdita rikthehet me “Mos rri larg” (video)

Afërdita Dreshaj sapo ka lansuar klipin e saj të ri të këngës “Mos rri larg”. Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia, e cila për këtë projekt ka bashkëpunuar me Bleron, Suela Çangun, MaxProduction dhe Giti Dukën, është shpreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.191Z

FOTO LAJM: Cili kryebashkiak, ai që rri si nuse pas Berishës?

Share Në fushatë zgjedhore e këshilluan të shmangte Berishën. Pas fushatës zgjedhore tha se do ndërtonte një bashki të gjithë të qytetarëve. Vetëm pak kohë e pamë të ishte i vetmuar. Tani e kemi siç e kemi parë gjithmonë për gjashtë vjet, si nuse pas Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

O plak, rri atje në shpi, Zenin tat nuk e mbron dot ti

Kandidati i mazhorancës për Bashkinë e Dibrës Muharem Rama zhvilloi takimet elektorale në njësinë administrative të Sllovës dhe fshatrat Vleshë e Shumbat. Ai shoqërohej nga deputeti socialist Sadri Abazi dhe kordinatori për Qarkun e Dibrës Damian Gjiknuri. Në fjalën e tij para qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.015Z

Mbytet 41- vjeçari: Do shkoj me not në Korfuz, pa punë smund të rri në Shqipëri

Do shkoj me not në Korfuz o gjallë, o vdekur, unë pa punë nuk mundem të rri në Shqipëri. Jam në Ksamil, dokumentet i kam me vete. Mi puth fëmijët dhe u thuaj se babi i do shumë. Do të kaloj me not deri në Korfuz dhe do tu dërgoj para sa më shpejt të jetë e mundur. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.822Z

Higuain: Mourinho më bindi të rri në Real

Gonzalo Higuain ka zbuluar se ka vendosur të mbetet në Real Madrid këtë verë, pasi e bindi Jose Mourinho, gjatë takimit që e patën të dyja palët. Trajneri portugez i kishte premtuar se do të luajë rol të rëndësishëm në ekipin nga La Liga. Argjentinasi pëlqehej nga ekipe si Manchest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.786Z

Bukuroshja italiane që i rri bukur edhe lloqi (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur italiane, Jess Impiazzi i është nënshtruar stërvitjeve të vazhdueshme për të mbajtur në formë trupin e saj. Për këtë ajo ka angazhuar edhe trajnerin e njohur të fitnesit, Wes Santos. Me atlete seksi të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama