Rezultate te kerkimit per termin: +Rritem

Total: 369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.781Z

Mediu: Rritem rrogat per arsimtaret

Kreu i Partise Republikane, Fatmir Mediu tha gjate nje takimi ne Lezhe, me simpatizantet e tij, ka deklaruar se investimet e qeverise aktuale jane bere jo vetem per te djathten, por per te gjithe shqiptaret. “I rritem rrogat per arsimtare sepse jane nje brez qe secili prej nesh duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.415Z

Dua të bëhem si mami kur të rritem

Një nënë e dy fëmijëve, e cila ka fituar më shumë se 1 milion dollarë nga 'baballarët e ëmbël', thotë se e bija kërkon që të bëhet si ajo. Nina Peterson vendosi të heqë dorë nga puna e saj, për t'i dedikuar plotësisht jetës si 'dashnore e ëmbël'. Ajo plotëson nevojat e pasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.249Z

Kur të rritem dua të bëhem si Andi Bushati

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./ Rrallë herë mund ta dëgjosh por nëse ta uron njeri ndjehesh i vlerësur. “Paç fatin e Andi Bushatit”! është një lloj instalacioni oral në formë bekimi që e pëshpërit komuniteti i gazetarëve veçan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

" Kur të rritem, dua të bëhem si Sabri Fejzullahu"

Edhe pse shquhet si njëra ndër këngëtaret më energjike në skenën tonë, edhe Aurela Gaçe ka idhujt e vet. Ajo përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social ‘facebook’, ka lënë një shkrim ku nuk heziton të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.831Z

Erleta: Me rritjen e vajzës, po rritem dhe unë

Erleta Hoti, vajza shtatlartë bionde, e njohur për prodhimin e programeve muzikore për të rinj në Radio Televizionin e Kosovës, duket se ka jetuar dy herë më shumë se mosha e saj. Është përballur me situata aspak të këndshme, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.538Z

Duhet të rritem

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli ka pranuar se duhet të rritet. Por, 21 vjeçari insiston se është ende i ri dhe ndien se është më i pjekur se në të kaluarën. Incidentet e përcjellin kudo që shkon, por atij nuk i pëlqen vëmendja e madhe mbi të dhe thotë se nga natyra ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Berisha Nuk rritem energjine

Me një investim prej 17 milionë euro, kredi e dhënë nga Qeveria italiane, Operatori i Sistemit të Transmetimit ka futur në përdorim një teknologji moderne, që realizon në kohë reale kontrollin kombetar te sistemit energjetik shqiptar, duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama