Rezultate te kerkimit per termin: +Rritem

Total: 369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.602Z

Miratohet shperblimi i pensionisteve per festat e fundvitit

Eshte miratuar dje ne mbledhjen e qeverise shperblimi prej 5 mije lekesh qe pensionistet ne te gjithe vendin do te marrin per festat e vendimit. Pas vendimit, pensionistet do te marrin shperblimin sipas dates se pensionit. Kryeministri Berisha beri te ditur se, nga vendimi i qeverise per rialokimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.048Z

Arsimi prioritet i qeverisë

03-03-2013 / Gazeta 55 Berisha: Rritëm rrogat e mësuesve dhe shtrimë internetin në 2 mijë shkolla "Arsimi është çështje serioze", - thekson shefi i qeverise. Këtë e kemi faktuar, shkruan ai, me mbajtjen e premtimeve. “Rritem 120 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.379Z

Bode Ja pse e rritem borxhin

Ministri i Financave, Ridvan Bode paraqiti në komisionin parlamentar të ekonomisë buxhetin e vitit të ardhshëm, ku për herë të parë dha dhe arsyen se pse qeveria shkeli kufirin e borxhit. “Dilema ka qenë nëse duhej ulur vëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.231Z

Ta tregoj unë kur të rritem

SPIRO SAQELLARI Në punën time me fëmijët, jo pak herë, më ka rastisur që këta të fundit, pasi kam arritur t'i bëj "miq", të më besojnë edhe ndonjë sekret të tyre. Të çuditshme si vetë fëmijët, shpesh gazmore, por ndonjëherë edhe tronditëse, ato janë si gjithë motrat e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.049Z

Berisha ne “Facebook”: Arsimi, prioritet i qeverise

Ne rrjetin e tij social “Facebook”, kryeministri Berisha ka shprehur impresionet e tij, ne lidhje me takimin e zhvilluar nje dite me pare me mesuesit e qytetit te Elbasanit, duke u shprehur se, arsimi ka qene dhe do jete perparesia jone me madhore. “Takimi i djeshem me mesuesit ne qytetin e El

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.164Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.451Z

Pato dëshiron të kalojë te Chelsea

Sulmuesi i ri i Milanit, Alexandre Pato, ka deklaruar se është i interesuar të kalojë te Chelsea nëse Blutë dëshirojnë shërbimet e tij."Ancelotti është shumë i rëndësishëm për mua. Ai është njeriu që më solli te Milani dhe më dha mundësinë që të rritem si lojtar"."Unë kam k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama