Rezultate te kerkimit per termin: +Rritem

Total: 369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.379Z

Bode Ja pse e rritem borxhin

Ministri i Financave, Ridvan Bode paraqiti në komisionin parlamentar të ekonomisë buxhetin e vitit të ardhshëm, ku për herë të parë dha dhe arsyen se pse qeveria shkeli kufirin e borxhit. “Dilema ka qenë nëse duhej ulur vëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.231Z

Ta tregoj unë kur të rritem

SPIRO SAQELLARI Në punën time me fëmijët, jo pak herë, më ka rastisur që këta të fundit, pasi kam arritur t'i bëj "miq", të më besojnë edhe ndonjë sekret të tyre. Të çuditshme si vetë fëmijët, shpesh gazmore, por ndonjëherë edhe tronditëse, ato janë si gjithë motrat e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.049Z

Berisha ne “Facebook”: Arsimi, prioritet i qeverise

Ne rrjetin e tij social “Facebook”, kryeministri Berisha ka shprehur impresionet e tij, ne lidhje me takimin e zhvilluar nje dite me pare me mesuesit e qytetit te Elbasanit, duke u shprehur se, arsimi ka qene dhe do jete perparesia jone me madhore. “Takimi i djeshem me mesuesit ne qytetin e El

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.164Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.451Z

Pato dëshiron të kalojë te Chelsea

Sulmuesi i ri i Milanit, Alexandre Pato, ka deklaruar se është i interesuar të kalojë te Chelsea nëse Blutë dëshirojnë shërbimet e tij."Ancelotti është shumë i rëndësishëm për mua. Ai është njeriu që më solli te Milani dhe më dha mundësinë që të rritem si lojtar"."Unë kam k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.304Z

Pas medaljes, Pellegrini ne Los Angeles

Cfare me ka mesuar noti? Te rritem, te kem disipline, sukses, deshtim, ndjenje pergjegjesie. Keshtu deklaron notarja italiane, kampione e botes ne 400 metra stil i lire, Federica Pellegrini. Pas boterorit te Romes, ku mori medaljen e arte dhe beri historine e notit italian, Pellegrini do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.476Z

Meritë e Capellos

Pjekuria e sulmuesit të Manchester United, Wayne Rooney e ka bazën e fortë: Fabio Capello. Anglezi po shkëlqen këtë sezon dhe ai e ka falënderuar selektorin e Anglisë, Capello, për përparimin e tij të hatashëm. “Capello më ka bërë që të rritem shumë në këtë profesion”, thek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama