Rezultate te kerkimit per termin: +Rritjen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.170Z

'> Debat ne Kuvend për rritjen ekonomike

Opozita akuzon qeverinë se po gënjen shqiptaret, jo vetëm me rritjen ekonomike te vendit, por edhe me shtesat e pagave dhe pensioneve. Si për t'i treguar këtë, deputeti socialit Alfred Dalipi i ka treguar publikisht ne foltoren e parlamentit ministrit te financave Ridvan Bode një peshk dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.536Z

Skema për rritjen e pensioneve

19/12/2008  Për fshatin shtesa do të jetë 20 për qind, përshkallëzohet për përfituesit në qytete Ekspertët hartojnë projektligjin e plotë, i cili pritet të votohet në Kuvend Ekspertët e qeverisë kanë nisur punën për realizimin e vendimit për rritjen e pensioneve në fsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.693Z

Tre rreziqet qe kanosin rritjen ekonomike

Blerina Hoxha Pamundesia per nje furnizim normal me energji elektrike, paqendrueshmeria e cmimeve te naftes dhe thellimi potencial i bilancit tregtar, jane tre rreziqet qe mund te kanosin rritjen ekonomike prej 6% gjate vitit 2008. Parashikimet mbi rrisqet, qe mund te cenojne qendrueshmerine ekonomi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.794Z

FMN ul parashikimet per rritjen ekonomike

FMN ul parashikimet per rritjen ekonomike E merkure 17 Prill 2013 0918 p styletext-align justify border 0px margin 10px 0px 0px padding 0px vertical-align baseline color 231f20 font-family Arial Verdana sans-serif font-size 12222222328186035px line-height 1798611068725586pxp FMN ul parashikimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.102Z

Berisha firmos rritjen e pagave

Zëdhënësja e kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli, njoftoi ditën e hënë firmosjen nga kryeministri të vendimit të qeverisë për rritjen e pagave të nëpunësve të administratës. Zëdhënësja e kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.975Z

Buxheti 2014 Basha Asgjeson rritjen ekonomike

Transmetuar me 12112014 - 1136 Tirane 12 nentor 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha duke komentuar paketen fiskale dhe projektbuxhetin per vitin 2015 deklaroi se permes tyre rendohet situata ekonomikebr br Gjate nje takimi te mbajtur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.541Z

Qeveria korrigjon rritjen ekonomike tani 15

Qeveria korrigjon rritjen ekonomike tani 15 E diel 10 Shkurt 2013 1531 p styletext-align justify p Qeveria korrigjon rritjen ekonomike tani 15 Pas rishikimeve te shumta qe i beri rritjes ekonomike per vitin 2012-te qeveria serish ka ndryshuar pritshmerite per rritjen reale qe ka ekonomia vi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama