Rezultate te kerkimit per termin: +SSSASS

Total: 305
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.492Z

Berisha: Reformë në institucionet që dështuan në Gërdec

“Dështimi është në Ministrinë e Mbrojtjes, në Shtabin e Përgjithshëm, në dy shërbimet, në institucionet e tjera të tatimeve, të inspektimit, në shtrimin e informacionit, në sistemin e prokurorisë” SSSASS Zoti kryeministër, ju në Vorë keni lënë të kuptohet se ka një pist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.469Z

ILDKP: Kallëzim penal për katër zyrtarë për fshehje pasurie

Gjatë vitit 2007, Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive (ILDKP) ka kallëzuar penalisht në prokurori për “Fshehje të pasurisë” 4 zyrtarë, ndërsa 12 zyrtarë janë dërguar në organin e akuzës për “Refuzim për deklarim të interesave private”. Shifrat u par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

Greqia miraton reformen e pensioneve

Parlamenti grek ka aprovuar planet e diskutueshme te qeverise konservatore per reformen e pensioneve. Me gjithe demonstratat ne mase dhe grevat shumica e deputeteve votuan per propozimin. Parlamentaret e partise opozitare PASOK dhe te dy partive te tjera e bojkotuan votimin. Me kete reforme qeveria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Hungaria, mbeshtetje per pastrimin e predhave

Shteti i Hungarise ka ofruar mbeshtetjen e saj per pastrimin nga predhat te zones ne te cilen ndodhi shperthimi si pasoje e cmontimit te armeve. Me ane te nje mesazhi ngushellimi qe kryeministri hungarez Ferenc Gyurcsány, i ka derguar homologut Berisha per ngjarjen e Gerdecit, i ofron edhe mbeshtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Ndeshjet – kategoria superiore

Te shtunen Beselidhja-Dinamo 1-0 Dje Teuta-Partizani 1-2 Shkumbini-Tirana 1-0 Elbasani-Skenderbeu 4-0 Flamurtari-Besa 2-1 Kastrioti-Vllaznia 0-1 Renditja 1.Dinamo 48 2.Partizani 48 3.Elbasani 39 4.Vllaznia 38 5.Besa 38 6.Tirana 37 7.Shkumbini 34 8.Flamurtari 32 9.Teuta 23 10.Beselidhja 23 11.Kastrio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

"Vendimi i FIFA-s, i drejte"

Pjesa me e madhe e lexuesve qe klikuan ne sondazhin sportiv, vleresuan si te drejte vendimin e FIFA-s per pezullimin pa afat te kombetares shqiptare nga veprimtarite nderkombetare futbollistike. Nder 760 votues, 440 dhane pergjigjen Po, ne pyetjen "A eshte i drejte vendimi i FIFA-s per pezullimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama