Rezultate te kerkimit per termin: +SSSASS

Total: 305
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Hungaria, mbeshtetje per pastrimin e predhave

Shteti i Hungarise ka ofruar mbeshtetjen e saj per pastrimin nga predhat te zones ne te cilen ndodhi shperthimi si pasoje e cmontimit te armeve. Me ane te nje mesazhi ngushellimi qe kryeministri hungarez Ferenc Gyurcsány, i ka derguar homologut Berisha per ngjarjen e Gerdecit, i ofron edhe mbeshtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Ndeshjet – kategoria superiore

Te shtunen Beselidhja-Dinamo 1-0 Dje Teuta-Partizani 1-2 Shkumbini-Tirana 1-0 Elbasani-Skenderbeu 4-0 Flamurtari-Besa 2-1 Kastrioti-Vllaznia 0-1 Renditja 1.Dinamo 48 2.Partizani 48 3.Elbasani 39 4.Vllaznia 38 5.Besa 38 6.Tirana 37 7.Shkumbini 34 8.Flamurtari 32 9.Teuta 23 10.Beselidhja 23 11.Kastrio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

"Vendimi i FIFA-s, i drejte"

Pjesa me e madhe e lexuesve qe klikuan ne sondazhin sportiv, vleresuan si te drejte vendimin e FIFA-s per pezullimin pa afat te kombetares shqiptare nga veprimtarite nderkombetare futbollistike. Nder 760 votues, 440 dhane pergjigjen Po, ne pyetjen "A eshte i drejte vendimi i FIFA-s per pezullimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Kapllani, serish 90 minuta shterpesi

Edmond Kapllani ka zhgenjyer serish, teksa edhe ne takimin e radhes midis Borusias se Dortmundit dhe Karlsruhes nuk e ka gjetur rrugen e rrjetes. Eshte ndeshja e dyte me radhe qe shqiptari aktivizohet gjate gjithe 90 minutave, por edhe njehere vendimtar per skuadren e Karlsruhes ka qene Sebastien Fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Vlora, moti bllokon peshkataret

Asnje problem nuk eshte shkaktuar diten e djeshme ne portin e Vlores edhe pse moti ka qene jo i mire. Era e forte ka shkaktuar dje det te trazuar, por nuk jane hasur probleme ne tragetet e linjes qe operojne ne Vlore. Ata jane ankoruar si zakonisht, duke shkarkuar keshtu pasagjeret e ardhur nga Ital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Tare e Bogdani thjesht spektatore

Igli Tare dhe Erion Bogdani, dy shqiptaret, qe luajne ne kategorine e pare te futbollit italian, Serie A, nuk jane aktivizuar asnje minute ne dy humbjet jashte shtepie te skuadrave te tyre. Tare ka qene i grumbulluar ne takimin Fiorentina-Lacio 1-0, por e ka pare ndeshjen nga stoli, ndersa "Bogu" is

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama