Rezultate te kerkimit per termin: +SSSASS

Total: 305
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.510Z

Barcelona, tifozët kundër skuadrës

Tifozët e Barcelonës kanë kundërshtuar skuadrën për rezultatet e dobëta. Duke përfituar nga pushimet e Pashkëve, një numër i konsiderueshëm mbështetësish ishin të pranishëm në stërvitjen e zhvilluar në La Masia. Në momentin që futbollistët dolën në fushë, ata u përballën m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

Berisha: Ishte deshtim, do kete reforme te thelle

Kryeministri Berisha pranoi diten e djeshme se shume institucione, mes tyre dhe Ministria e Mbrojtjes kishin deshtuar ne parandalimin e tragjedise te ndodhur ne Gerdec, nje jave me pare. Pas vizites se zhvilluar ne Spitalin Ushtarak, per te mesuar mbi shendetin e te plagosurve qe kurohen aty, Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Erdogan, sot vizite ne Shqiperi

Kryeministri turk, Taip Erdogan, do te vizitoje diten e sotme Tiranen, per te shprehur mbeshtetjen e solidaritetin e Turqise per tragjedine e Gerdecit, si dhe per te dhene mbeshtetjen per anetaresimin ne NATO. Vetem kater dite pas vizites se ministres se Jashtme greke, Dora Bakojani, ne Tirane kreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.165Z

Denoncon burrin, merret në mbrojtje

Dhunë në familje, gruaja merret në mbrojtje nga policia. Pas denoncimit të një gruaje për keqtrajtim të vazhdueshëm fizik dhe emocional nga ana e bashkëshortit, shërbimet e specializuara të Policisë së Durrësit për mbrojtjen e fëmijëve ndaj dhunës familjare kanë nisur procedimin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.166Z

Gjinushi : Të kufizohet imuniteti i Berishës

Kreu i socialdemokratëve, Skënder Gjinushi, deklaroi dje se nuk njeh për Kryeministër Sali Berishën. Sipas tij, kryeprokurorja Ina Rama duhet të fillojë kufizimin e imunitetit pikërisht te shefi i qeverisë, duke e hetuar për ngjarjen e Gërdecit. "Përgjegjësi numër një, organizatori e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Kontrolli, gjenden 7 predha

Nje kontroll rutine i policise se Shijakut ka gjetur mengjesin e djeshem 7 predha granatahedhesi ne nje banese te braktisur ne lagjen "Popullore" te ketij qytetit Predhat jane gjetur ne banesen e Daut Kecit, i cili e kishte braktisur shtepine tij prej kohesh. Sipas burimeve policore te Durresit pred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.497Z

Femijet gjejne granata ne bunker

FIER - Disa granata te shperndara brenda nje bunkeri kane alarmuar dy dite me pare disa femije te lagjes "29 Nentori" ne qytetin e Fierit. Municionet ishin te futura ne nje bunker fare prane nje lokali. Duke luajtur aty prane, vogelushet kane pare dicka qe u ka terhequr vemendjen. Britmat e tyre te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama