Rezultate te kerkimit per termin: +Sajmir +Kodra

Total: 82
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.246Z

Vrasja e Sajmir Ballës, prangoset Alfred Hoxha

Policia e Durrësit ka arrestuar autorin e katërt të vrasjes së një 25-vjeçari në muajin nëntor të vitit të kaluar. Në prangat e uniformave blu ka rënë Alfred Hoxha, banues në Shkozet, i shpallur në kërkim për një vrasje të kryer tek i ashtuquajturi “Dyqani i luleve”. Sipas t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.273Z

Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj nisin “Ç’a Thu…”

TIRANE-“Ç’a Thu…” është programi për të cilin, Sajmir Kodra la “Fiks Fare” dhe Gentian Zenelaj “Apartamenti XXl”. Kodra dhe Zenelaj kanë nisur programin e tyre në "Agon Channel", ndërsa në punatën e parë janë shoqëruar edhe nga një prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.312Z

Sajmir Kodra: Do vij me një program të ngjashëm me ‘Le Iene”

TIRANE - Një pjesë e madhe e shikuesve të “Fiks Fare” u mërzitën kur mësuan se Sajmir Kodra, i cili njihej ndryshe si ‘Sajmiri i Fiksit’, u largua. Prej më shumë se 10 vitesh, ai bashkë me doktorin ishin dyshja e suksesshme e progr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.309Z

Gjykata e Krimeve të Rënda vendos arrest shtëpie për Sajmir Tahirin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për ish-ministrin e Brendshëm Sajmit Tahiri. Prokuroria kishte kërkuar masën e sigurisë burg pa afat për ish-ministrin socialist. Kjo lëvizje vjen vetëm pak ditë pas Tahiri hoqi dorë vullnetarisht nga mandati i depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.093Z

Je mësu me ato të tjerët ti po unë të bëj atë që sta ka bërë njeri: Sherr në TV Klan, Saimir Kodra qëllon me shpullë Eni Shehun

Një zënkë mes kolegësh ka ndodhur sot në ambientet e TV Klan, ku fillimisht nisi mes debatesh verbale për të përfunduar më dhunë fizike. Burime të Express, të pranishëm në vendin e ngjarjes, raportojnë se drejtuesi i emisionit investigativ STOP, Sajmir Kodra ka qëlluar me shpullë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.851Z

Islami: Berisha është kthyer në zëdhënës të PD

Kandidati për deputete i PS, Kastriot Islami ka ftuar kryeministrin Sali Berisha të mos harrojë detyrën e tij si garant i zgjedhjeve. Sipas Islamit, Berisha mesa duket ka marrë përsipër të luajë rolin e zëdhënësit të PD, pas deklaratave të kodra pas bregut të selisë blu. Ne e ftojmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.228Z

Akuza të rënda mes gazetarëve të Tv Klan për marrje parash nga qytetarët

Diskutimi për çështjen e kryegjyqtarit të Gjirokastrës, që në përgjim ambiental audio shfaqet duke i kërkuar favore seksuale një gruaje që kërkonte të drejtën e pronës në gjykatë, u shndërrua në një debat personal mes dy personazheve të Tv Klan. Gjatë gjithë emisionit “O

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama