Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.384Z

Sali Berisha si targë veture

Kjo foto, e publikuar në Mapo.al tregon një makinë Audi, që ka si targë emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Mësohet se pronari i veturës është adhurues i ish-presidentit Sali Berisha. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; “Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.873Z

Shkodra pret Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”

  Shkodranët kanë pritur dje Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”, ndërsa mitingu i paralajmëruar për t’u zhvilluar në shesh, ka qenë një dështim i vërtetë. Banorët e Shkodrës, sikurse pritej, kanë përcjellë me indiferentizëm tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.792Z

Balla: Pse po fshihet, Sali Berisha

Deputeti i Partise Socialiste, Taulant Balla, nepermjet nje deklarate per mediat perpara kryeministrise, deklaroi se po behet me shume se nje jave qe media e shkruar dhe ajo televizive po publikon cdo dite fakte dhe prova shkresore, te cilat implikojne drejtpersedrejti djalin e kryeministrit, Shkelz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.952Z

Është Sali Berisha, askush tjetër!

Nga Erjon Braçe   Është Sali Berisha, askush tjetër! Duan të ruajnë statusin e të paprekshmit. Jo si pemë, por si kriminelë të kërcënuar nga çlirimi i drejtësisë. Po e tejkaloj te sotmen; dallohen qarte deputete qe godasin policine dhe asnje polic qe te godase deputet sulmues.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.306Z

1 Prilli dhe Sali Berisha

Kryeministri Berisha ka filluar serinë e fundit të gënjeshtrave e të mashtrimeve. Siç duket, në këtë mënyrë kujton se do të bëjë për vete votuesit dhe do t’i përballojë zgjedhjet e qershorit. Natyrisht, këto janë shpresa të kota, sepse shqiptarët e njohin tashmë Sali Berishë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.671Z

Sali Berisha: Shumë urime Lili!

Transmetuar më 05.07.2014 - 18:05 Familja e ish kryeministrit Sali Berisha sot feston 2 gëzime në të njëjtën kohë. Çifti Berisha mbushin këtë ditë plotë 43 vite martesë, si dhe, në të njëjtën kohë ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.249Z

Sali Berisha nesër në Deçan

Në kuadër të shënimit të 100-vjetorit të themelimit të shtetit shqiptar, nesër do të shënohen aktivitete të shumta në komunën e Deçanit për nderë të kësaj dite. Ndër të tjera kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha do t’i ndahet titulli “qytetar nderi” i komun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama