Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.578Z

Sali Berisha gënjen për Remzi Hoxhën!

Nga Erjon Braçe   Sali Berisha gënjen për Remzi Hoxhën. Nuk do rresht së foluri për krimet e Berishës. Krim pa ndëshkim në këtë vend nuk duhet të ketë. Trashe, madje me trashe se ne rastin e Gerdecit, kur nuk kish degjuar kurre emrin e baxhanakut te tij!! Tani pres vetem qe zonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Kryeministri Sali Berisha “Qytetar Nderi”

Nderohet nga Bashkia Kamëz Kreu i qeverisë Berisha merr këtë çmim për kontributin e jashtëzakonshëm në rrugën e demokratizimit të Shqipërisë dhe rritjes së standardit të jetesës në vend, përmes investimeve në punësim, infrastrukturë dhe modernizimin e kujdesit ekonomik dhe socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.655Z

Sali Berisha, i terrorizuar nga Presidenti Berisha

Share Nga Mero Baze Është hera e parë që Sali Berisha pranon publikisht se është njeriu më i padenjë për President të Republikës. Në një intervistë në një televizion të tij dje në mbrëmje, pranoi se kërkesa e shumë miqve të tij që ai të ribëhej presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.315Z

Sali Berisha niset ne SHBA

E marte 24 Prill 2012 1618 KRYEMINISTRI SALI BERISHAKryeministri Sali Berisha u nis ne mesdite per ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ne nje vizite disaditore. Ne axhenden e zotit Berisha jane parashikuar takime te nivelit te larte ne Departamentin e Shtetit dhe ne kongresin amerikan. Por me i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.439Z

Enver Hoxha vs Sali Berisha

Me çifteli, hip-hop, house apo në çfarë stili të duash. Berisha dhe Enveri janë protagonistë të vërtetë të ‘YouTube’. Nga amatorë apo ata që kanë paksa haber nga muzika, disa prej këngëve janë kthyer edhe në hite.“Atë dit q’u hap haberi dilni se erdhi Enveri,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.768Z

Sali Berisha, je një burrë i poshtër!

Nga Erion Braçe   Sali Berisha, je një burrë i poshtër si çdo autokrat i korruptuar dhe gjakatar ndaj opozitës. Sali Berisha paska inauguruar autostradën Levan- Damës si loti i parë i autostradës Levan- Tepelenë. Sali Berisha na paska thënë se opozita ka penguar kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.567Z

Sali Berisha tërhiqet nga politika

Në prag të zgjedhjeve lokale, Sali Berisha është përballë një vendimi shumë të rëndësishëm për karrierën e tij politike. Politikani që ka mbajtur postin e Presidentit të Republikës në vitet 1992-1997 dhe atë të Kryeministrit në vitet 2005-2013, duket se do të bëjë të ditur t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama