Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.567Z

Sali Berisha tërhiqet nga politika

Në prag të zgjedhjeve lokale, Sali Berisha është përballë një vendimi shumë të rëndësishëm për karrierën e tij politike. Politikani që ka mbajtur postin e Presidentit të Republikës në vitet 1992-1997 dhe atë të Kryeministrit në vitet 2005-2013, duket se do të bëjë të ditur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.047Z

Sali Berisha nuk di cben

Para nje jave degjova Sali Berishen qe tha se para 4 vjetesh nuk e dija se sa para do te mblidhnim prandaj nuk parashikoja parlament te ri. A e degjoni o njerez se kush na qeveris A mund ti besohen punet e vendit nje njeriu te tille. Jo vetem qe nuk di cfare duhet te beje por edhe e tregon me mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.384Z

Sali Berisha si targë veture

Kjo foto, e publikuar në Mapo.al tregon një makinë Audi, që ka si targë emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Mësohet se pronari i veturës është adhurues i ish-presidentit Sali Berisha. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; “Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.873Z

Shkodra pret Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”

  Shkodranët kanë pritur dje Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”, ndërsa mitingu i paralajmëruar për t’u zhvilluar në shesh, ka qenë një dështim i vërtetë. Banorët e Shkodrës, sikurse pritej, kanë përcjellë me indiferentizëm tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.792Z

Balla: Pse po fshihet, Sali Berisha

Deputeti i Partise Socialiste, Taulant Balla, nepermjet nje deklarate per mediat perpara kryeministrise, deklaroi se po behet me shume se nje jave qe media e shkruar dhe ajo televizive po publikon cdo dite fakte dhe prova shkresore, te cilat implikojne drejtpersedrejti djalin e kryeministrit, Shkelz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.952Z

Është Sali Berisha, askush tjetër!

Nga Erjon Braçe   Është Sali Berisha, askush tjetër! Duan të ruajnë statusin e të paprekshmit. Jo si pemë, por si kriminelë të kërcënuar nga çlirimi i drejtësisë. Po e tejkaloj te sotmen; dallohen qarte deputete qe godasin policine dhe asnje polic qe te godase deputet sulmues.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.306Z

1 Prilli dhe Sali Berisha

Kryeministri Berisha ka filluar serinë e fundit të gënjeshtrave e të mashtrimeve. Siç duket, në këtë mënyrë kujton se do të bëjë për vete votuesit dhe do t’i përballojë zgjedhjet e qershorit. Natyrisht, këto janë shpresa të kota, sepse shqiptarët e njohin tashmë Sali Berishë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama