Rezultate te kerkimit per termin: +Saliu

Total: 5843
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.626Z

PS Luli si Saliu

Pas deklaratës së Lulzim Bashës, Partia Socialiste reagoi duke deklaruar se Lulzim Basha, që humbi zgjedhjet në Tiranë në sy të të gjithë shqiptarëve, tani po sillet si kryeministri Berisha. Kandidati humbës, sipas PS, po k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.560Z

Kush gënjen, Saliu apo Saimiri?

Ka disa ditë që Sali Berisha e quan gënjeshtar Saimir Tahirin, në lidhje me numrin e vrasjeve të 2015-ës, të deklaruara nga ky i fundit. Tahiri deklaroi para disa ditësh se numri i vrasjeve në 2015-ën ishte 54, sa gjysma e atyre që ndodhën në 2013-ën. Ndërsa Berisha ka deklaruar q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.172Z

PS: Fajin se ka Ina, por Saliu

TIRANË- I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i PS-së, lidhur me deklaratën e deputetes demokrate, Mesila Doda. “Si mundet burri i një gruaje dhe babai i një vajze, fatkeqësisht Kryeministër i këtij vendi, në mes të Europës, të organizojë një fushatë të përditshme lincimi publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.298Z

A rrëzohet Saliu me editoriale?

Share Nga Edi Rama Kam ndeshur herëpashere këto kohë në këtë blog, po edhe në komente që më kanë mbërritur nga të tjera tribuna, një shprehje të habitshme: Nuk rrëzohet Saliu me editoriale! A thua se për qëllim të editorialeve të mia kam shpallur rrëzimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.064Z

Saliu: Zgjedhja e gjykatesve, ne forme elektronike

Kancelari i gjykates se Tiranes, Ilir Saliu ka hedhur poshte akuzat e PS, se ka manipuluar procesin e zgjedhjes se gjyqtareve per ceshtjen “Basha” dhe “Fazllic”. Ne nje deklarate per shtyp, Saliu ka deklaruar se procesi i perzgjedhjes se gjykatesit eshte plotesish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.598Z

Agron Saliu hap ekspozitë në Vjenë

Piktori Agron Saliu hap në Vjenë të Austrisë ekspozitën e tij me dymbëdhjetë punime në Galerinë KunstraumWienMitte, sonte me fillim nga ora 19:00. Artisti shqiptar që vjen nga Tetova ka bërë të ditur për KultPlus se këto 12 vepra kryesisht do të prezantojnë portretin e femrës. Sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.636Z

Pritë në autostradë,vritet Klodian Saliu

28/02/2005  Udhëtonte drejt Tiranës, plagoset shoku i tij DURRËS - Vritet në rrethana misterioze një 29-vjeçar nga qyteti i Durrësit. Ekzekutimi i tij dhe plagosja e shokut më të cilin ai po udhëtonte me të njëjtin automjet mbrëmjen e së shtunës drejt Tiranës, është mbulu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama