Rezultate te kerkimit per termin: +San +Marinon

Total: 194
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.307Z

Eurosong, një turk këndon për San Marinon 20/04/2016 23:20

Në festivalin evropian të këngës Eurovision 2016, San Marinon do ta përfaqësojë këngëtari turk, Ahmet Serhat Haxhipashaloglu. Serhat Haxhipashaloglu, deklaroi se ndjehet i befasuar, sepse për herë të parë ndodh që një turk përfaqëson që vend të huaj në Eurovision. Suksesi i kësa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.343Z

Shqipëria prenoton miqësore ‘luksi’me San Marinon më datë 8 qershor

Shqipëria, do të zhvillojë edhe një tjetër miqësore në fundin e edicionit futbollistik. Kundërshtari do të jetë San Marino dhe ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Serravalle” më datë 8 qershor në orën 20.3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.974Z

Shqipëria nxjerr inatin me San Marinon

 Shqipëria U-19 fitoi në ndeshjen e tretë duke zbrazur dufin e mbledhur ndaj San Marinos, me një fitore bindëse 4-1 ndaj të zotëve të shtëpisë. Formacioni i drejtuar nga Ramadan Shehu së paku u rikthye me një fitore në atdhe, pas dy humbjeve me Italinë (5-0) dhe Irlandën (2-0), d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Miqesoret Kombetarja triumfon ndaj San Marinos

0 Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.224Z

Kombetarja shqiptare miqesore me San Marinon

0 Kombetarja do te luaje nje miqesore ndaj San Marinos me 8 Qershor Sfida do te zhvillohet ne fushe kund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.287Z

Slovakia luan tenis me San Marinon

Sllovakia regjistroi një fitore spektakolare 7-0 ndaj San Marinos duke shënuar 7 gola për 50 minuta, nga goli i parë i Marek Hamsik (26') dhe deri të goli i shtatë i realizuar me penallti nga Jan Durica (76'). Një fitore e pritshme ndaj formacionit nga Republika e vogël e San Marinos, që en

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama