Rezultate te kerkimit per termin: +San +Marinon

Kombetarja shqiptare miqesore me San Marinon

0 Kombetarja do te luaje nje miqesore ndaj San Marinos me 8 Qershor Sfida do te zhvillohet ne fushe kund

• 2020-09-15T14:02:43.287Z

Slovakia luan tenis me San Marinon

Sllovakia regjistroi një fitore spektakolare 7-0 ndaj San Marinos duke shënuar 7 gola për 50 minuta, nga goli i parë i Marek Hamsik (26') dhe deri të goli i shtatë i realizuar me penallti nga Jan Durica (76'). Një fitore e pritshme ndaj formacionit nga Republika e vogël e San Marinos, që en

• 2020-09-15T14:05:39.667Z

MotoGP Pedroza dominon San Marinon

Piloti spanjoll Dani Pedroza me Honda dominoi garen per cmimin e madh te MotoGP ne San Marino. Ne vendin e dyte u rendit nje tjeter spanjoll por kete radhe me Yamaha Horge Lorenzo ndersa i treti shkoi per kampionin e botes ne fuqi Valentino Rosi.Pas kesaj gare renditja per pilote vazhdon

• 2020-09-15T14:02:42.246Z

Bogdani: “San Marino, provë e rëndësishme”

Ka qenë nga të paktët lojtarë që ka luajtur për 90 minuta ndaj San Marinos, megjithatë nuk ka arritur të gjejë rrugën e golit. Erjon Bogdani ishte një ndër lojtarët më të mirë të Shqipërisë në atë fitore 3-0 ndaj skuadrës modeste, që i dha mundësi Oto Baricit të dilte faqeba

• 2020-09-15T14:09:46.494Z

Lenjani humbet miqesoren me San Marinon

Emir Lenjani nuk do te mund te jete nen urdhrat e Gianni De Biasit per sfiden e radhes miqesoren me San Marinonbr br 24-vjecari i cili u aktivizua ne te dy takimet e fundit me Rumanine dhe Hungarine ka pesuar nje demtim ne sfiden e luajtur te merkuren ne Ferenc Puskas ndaj hungarezeve qe e ben te

• 2020-09-15T14:10:58.989Z

Formacionet zyrtare: Zvicër - San Marino

Zvicra nga ora 20:45, do të presë San Marinon në kuadër të kualifikimeve për Euro 2016. Janë 2 shqiptarë, që nga minuta e parë e nisin ndeshjen për Zvicrën. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Më poshtë i gjeni fo

Edvin Murati, humb miqësoren me San Marinon

Mesfushori Edvin Murati, një nga katër lojtarët e përfaqësueses shqiptare ende të pasistemuar në një ekip për sezonin 2006-2007, nuk do të jetë pjesë e formacionit të Shqipërisë në ndeshjen e sotme kundër San Marinos (ora 20:30). Murati,(40 ndeshje, 4 gola me Kombëtaren) ka patur