Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.979Z

Futbollisti shqiptar shkon për të marrë çmimin, arrestohet nga policia

Një futbollist me origjinë shqiptare por që jeton në Itali, është arrestuar nga policia vendase. Armando Aruci, sulmues në San Giovanni u arrestua mbrëmë në ambientet e jashtme të stadiumit Serravalle, ku ai ishte për të marrë çmimin si golashënuesi më i mirë në Ligë. Arrestimi u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.582Z

Galliani: Ende besoj tek Shevchenko

Zëvendës-presidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se rosonerët vazhdojnë të besojnë tek sulmuesi në huazim i Chelseat, Andriy Shevchenko. Ukrainasi dështoi të tregojë veten pas rikthimit në San Siro, por Galliani ende shpreson në një rikthim të Shevchenkos."Sheva është një dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.534Z

Një tërmet 5 ballë godet Kaliforninë

Një tërmet me magnitudë 5 ballë sipas shkallës Rihter goditi sot pjesën jugore të Kalifornisë, bëri të ditur Instituti Gjeofizik Amerikan. Epiqendra e tërmetit u lokalizua 2 kilometra në jug të San Bernardinos, 88 kilometra në lindje të qendrës së Los Anxhelosit dhe u ndje për 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.953Z

Milan barazon me Barin

Milan vazhdon serine e zhgenjimeve. Ekipi kuqezi ne San Siro nuk arrin te marre me shume se nje pike perball Barit. Leonardo i besoi Ronaldinjos dhe Huntelar qe ne fillim, por serish nuk arriti te zhbllokoj ngercin e repartit te avancuar. Ndeshja e javes se tete e Serise A u mbyll me 0 g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.975Z

Qentë sërfistë

Surfi është një sport mjaft argëtues për njerëzit. Por qentë e kanë pak problem sepse nuk dinë të manovrojnë shumë mirë mbi dallgë. Megjithatë kjo nuk i ka penguar ata të marrin pjesë në kampionatin e surfit të qenve në San Diego të Kalifornisë. Krenarë por të frikësuar, qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.353Z

Presidenti Sejdiu ka udhëtuar për në SHBA

Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu ka udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i ftuar nga World Affairs Council në San Francisko, ku edhe do të mbajë edhe një ligjëratë në këtë institucion prestigjioz. Zyra e presidencës njofton se Sejdiu është nisur gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.719Z

Udineze eleminon Milanin

Udinese ka mposhtur 1-0 Milanin ne San Siro dhe kualifikohet ne gjysemfinalen e Kupes se Italise. Protagonisti i ndeshjes ishte Inler i cili me golin e tij ne pjesen e dyte i hoqi te drejten ekipit te Leonardos te shpresonte te ky trofe. Ne raundin tjeter perballe Udineses do te jete Rom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama