Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.625Z

San Diego, metropoli i vogël kalifornian

Reportazh San Diego, gjatë organizimit të “Comic Con”, është i mbushur me superheronj. Dikur, ai vetëm parakalohej pa vëmendje nga kërkuesit e arit që vrapin e mbanin te San Francisko, që edhe sot shihet si metropoli i madh Kujt i bie rasti të kalojë këto ditë në S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.379Z

San Antonio, i sigurt

Nga Express më 14 dhjetor 2010 në ora 10:06 San Antonio u tregua i sigurt ndaj Portland, duke e menaxhuar ndeshjen që nga fillimi e deri në fund. Kobe Bryant shënoi shumë pikë dhe shërbeu shokët e skuadrës në fitoren e Lakers në shtëpi të New Jersey. Cleveland e inkasoi humbjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.479Z

Phoenix-San Antonio 2:0

Edhe ndeshja e dytë gjysmëfinale në Konferencën Perëndimore në NBA i takoi Phoenix Suns, që mposhti San Antonion 110-102. Amare Stoudemire shënoi 13 nga 23 pikët e tij në pjesën e dytë dhe bëri 11 kërcime si basketbollisti më efikas i Suns. Jason Richardson dhe Steve Nash shtuan nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.873Z

NBA San Antonio shkaterron Miami

San Antonio Spurs ka “masakruar” Miami Heat në ndeshjen e tretë të serisë së Finaleve të NBA me rezultatin 113-77. Një rezultat i papritur dhe i pashpjegueshëm, por trepikëshat e shumtë të San Antonio e vunë me shpatul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

San Marino, miqesorja "llokum" per Shqiperine. San Marino-Shqiperi 0-3

Nuk mund te fillonte me mire per Shqiperine. Ka qene vetem minuta e peste kur nje top i krosuar sakte nga e djathta e ka gjetur te pergatitur bjondin e sulmit kuqezi, Tare qe e ka kontrolluar sferen mire e me pas ka shkarkuar drejt e ne porten e Simoncinit. Perballe modesteve sanmarineze, kroati Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.677Z

Shkëlqimi i San Paolos

Në metropolin e Brazilit, numri i pasanikëve vazhdon të rritet: jetojnë në lagje të pasura, martohen me helikopterë dhe mund të shpenzojnë miliona para për një bizhu, por nuk e dinë se çdo të thotë një shëtitje në këmbë, sepse jetojnë të blinduar nga frika se mos rrëmbehen dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.611Z

San Antonio vrapon me Parker

Nga Express më 28 dhjetor 2010 në ora 09:36 San Antonio fitoi pa problem ndaj Washington falë lojës fantastike të Parker. Denver, pa Anthony, humbi sërish. Këtë herë nga 76ers. Fitore si mysafirë realizuan edhe Memphis (në Indianapolis), Chicago (pas vazhdimeve ndaj Detroitit) e Minn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama