Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.873Z

NBA San Antonio shkaterron Miami

San Antonio Spurs ka “masakruar” Miami Heat në ndeshjen e tretë të serisë së Finaleve të NBA me rezultatin 113-77. Një rezultat i papritur dhe i pashpjegueshëm, por trepikëshat e shumtë të San Antonio e vunë me shpatul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

San Marino, miqesorja "llokum" per Shqiperine. San Marino-Shqiperi 0-3

Nuk mund te fillonte me mire per Shqiperine. Ka qene vetem minuta e peste kur nje top i krosuar sakte nga e djathta e ka gjetur te pergatitur bjondin e sulmit kuqezi, Tare qe e ka kontrolluar sferen mire e me pas ka shkarkuar drejt e ne porten e Simoncinit. Perballe modesteve sanmarineze, kroati Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.677Z

Shkëlqimi i San Paolos

Në metropolin e Brazilit, numri i pasanikëve vazhdon të rritet: jetojnë në lagje të pasura, martohen me helikopterë dhe mund të shpenzojnë miliona para për një bizhu, por nuk e dinë se çdo të thotë një shëtitje në këmbë, sepse jetojnë të blinduar nga frika se mos rrëmbehen dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.611Z

San Antonio vrapon me Parker

Nga Express më 28 dhjetor 2010 në ora 09:36 San Antonio fitoi pa problem ndaj Washington falë lojës fantastike të Parker. Denver, pa Anthony, humbi sërish. Këtë herë nga 76ers. Fitore si mysafirë realizuan edhe Memphis (në Indianapolis), Chicago (pas vazhdimeve ndaj Detroitit) e Minn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.286Z

Maradona drejt San Lorenzos

Nga pankina e Argjentinës tek ajo e San Lorenzos. Diego Armando Maradona është i gatshëm të zëvendësojë Ramon Diaz, trajnerin i cili ka humbur 4 nga 5 ndeshjet e fundit nën drejtimin e klubit argjentinas. Sipas presidentit të San Lore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Aung San Suu Kyi

Burgu i vetem i vertete eshte frika dhe e vetmja liri e vertete eshte liria nga frika Aung San Suu Kyi u burgos gati ne kohen qe Mandela u lirua nga burgu ne Afriken e Jugut. Lirimi i saj njezet vjet me pas shkaktoi ne Burma dhe ne bote te njejtin entuziazem dhe vemendje si edhe lirimi i Mandeles. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.271Z

NBA: San Antonio mposht Minnesotan

Ish-kampioni i NBA-së, San Antonio Spurs, ka shënuar fitoren e pesë në radhë, duke mposhtur ekipin e Minnesota Timberwolves me rezultat 98-86.Tim Duncan dhe Tony Parker, secili kanë shënuar nga 17 pikë, ndërsa Many Ginobili 16 pikë për San Antonio Spurs.Ndërkaq, Al Jefferson shënoi pik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama