Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.611Z

San Antonio vrapon me Parker

Nga Express më 28 dhjetor 2010 në ora 09:36 San Antonio fitoi pa problem ndaj Washington falë lojës fantastike të Parker. Denver, pa Anthony, humbi sërish. Këtë herë nga 76ers. Fitore si mysafirë realizuan edhe Memphis (në Indianapolis), Chicago (pas vazhdimeve ndaj Detroitit) e Minn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.286Z

Maradona drejt San Lorenzos

Nga pankina e Argjentinës tek ajo e San Lorenzos. Diego Armando Maradona është i gatshëm të zëvendësojë Ramon Diaz, trajnerin i cili ka humbur 4 nga 5 ndeshjet e fundit nën drejtimin e klubit argjentinas. Sipas presidentit të San Lore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Aung San Suu Kyi

Burgu i vetem i vertete eshte frika dhe e vetmja liri e vertete eshte liria nga frika Aung San Suu Kyi u burgos gati ne kohen qe Mandela u lirua nga burgu ne Afriken e Jugut. Lirimi i saj njezet vjet me pas shkaktoi ne Burma dhe ne bote te njejtin entuziazem dhe vemendje si edhe lirimi i Mandeles. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.271Z

NBA: San Antonio mposht Minnesotan

Ish-kampioni i NBA-së, San Antonio Spurs, ka shënuar fitoren e pesë në radhë, duke mposhtur ekipin e Minnesota Timberwolves me rezultat 98-86.Tim Duncan dhe Tony Parker, secili kanë shënuar nga 17 pikë, ndërsa Many Ginobili 16 pikë për San Antonio Spurs.Ndërkaq, Al Jefferson shënoi pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.966Z

San Siro-Meazza, me bari sintetik

Pas ndeshjes së parë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve mes Milanit dhe Barcelonës, futbollistët e gjigantit katalan kritikuan ashpër gjendjen e fushës në stadiumin San Siro – Giuseppe Meazza. Kjo dhe rastet tjera në të kaluarën duket se kanë bindur drejtuesit e Milanit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Miqesoret Kombetarja triumfon ndaj San Marinos

0 Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.773Z

Majemi dhe San Antonio “fluturojnë”

10/05/2005  Majemi mund Uashington, ndërsa San Antonio fiton me lehtësi kundër Siatëll Majemi (1)-Uashington (5), 105-86 (Majemi 1-0) Duejn Uejd nuk është në mbrëmjen e tij më të mirë, ndërsa Shak O’Nil është kufizuar nga faullat. Megjithë problemet me yjet e saj, në fun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama