Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.286Z

Maradona drejt San Lorenzos

Nga pankina e Argjentinës tek ajo e San Lorenzos. Diego Armando Maradona është i gatshëm të zëvendësojë Ramon Diaz, trajnerin i cili ka humbur 4 nga 5 ndeshjet e fundit nën drejtimin e klubit argjentinas. Sipas presidentit të San Lore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Aung San Suu Kyi

Burgu i vetem i vertete eshte frika dhe e vetmja liri e vertete eshte liria nga frika Aung San Suu Kyi u burgos gati ne kohen qe Mandela u lirua nga burgu ne Afriken e Jugut. Lirimi i saj njezet vjet me pas shkaktoi ne Burma dhe ne bote te njejtin entuziazem dhe vemendje si edhe lirimi i Mandeles. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.271Z

NBA: San Antonio mposht Minnesotan

Ish-kampioni i NBA-së, San Antonio Spurs, ka shënuar fitoren e pesë në radhë, duke mposhtur ekipin e Minnesota Timberwolves me rezultat 98-86.Tim Duncan dhe Tony Parker, secili kanë shënuar nga 17 pikë, ndërsa Many Ginobili 16 pikë për San Antonio Spurs.Ndërkaq, Al Jefferson shënoi pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.966Z

San Siro-Meazza, me bari sintetik

Pas ndeshjes së parë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve mes Milanit dhe Barcelonës, futbollistët e gjigantit katalan kritikuan ashpër gjendjen e fushës në stadiumin San Siro – Giuseppe Meazza. Kjo dhe rastet tjera në të kaluarën duket se kanë bindur drejtuesit e Milanit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Miqesoret Kombetarja triumfon ndaj San Marinos

0 Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.773Z

Majemi dhe San Antonio “fluturojnë”

10/05/2005  Majemi mund Uashington, ndërsa San Antonio fiton me lehtësi kundër Siatëll Majemi (1)-Uashington (5), 105-86 (Majemi 1-0) Duejn Uejd nuk është në mbrëmjen e tij më të mirë, ndërsa Shak O’Nil është kufizuar nga faullat. Megjithë problemet me yjet e saj, në fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.233Z

San Marino zbardh listën anti-Shqipëri

Përfaqësuesja e futbollit të San Marinos ka nisur fuqishëm përgatitjet në prag të supersfidës me Gjermaninë, e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Evropian 2008 dhe që është në program më datë 6 shtator në stadiumin "Serravalle" (ora 20:45). Megjithatë etapa e ardhshme e kombë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama