Rezultate te kerkimit per termin: +Sauk

Total: 1187
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.456Z

Sauk, plagos fqinjin për gardhin

TIRANE - Konflikti për pronën ka shkaktuar plagosjen e një 37-vjeçareje dhe arrestimin e fqinjit të tij, i dyshuar si autor i ngjarjes. Ngjarja ndodhi mesditën e së martës, në Sauk të Tiranës, pas një konflikti mes dy fqinjëve Enver Sinani dhe Mariglen Shima. Sipas burimeve nga Komisari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.900Z

Rrethrrotullimi në Sauk i shndërruar në stacion autobusi

Rrethrrotullimi në Sauk është shnderruar në stacion autobusi, ndonëse Kodi Rrugor përcakton qartë se nuk lejohet qëndrimi jo vetëm i autobusëve por i cdo mjeti në një kryqëzim të tillë. ABC News e ka pasqyruar vazhdimisht këtë problem që ka nisur që në vitin 2013. Rrethrro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.549Z

Shpërthimi në Sauk, burg pa afat autorit

Gjykata e Tiranës ka rikthyer në qeli autorin e shpërthimit të banesës në Sauk ku humbën jetën dy persona Xhevdet Xhebrahimi dhe Luan Brahja si dhe u plagosën tre persona të tjerë. Në masën e sigurisë Luan Dervishi ka pranuar autorësinë e krimit si dhe ka shpjeguar edhe skemën e ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.776Z

Krim i dyfishte ne Sauk

Nje krim i dyfishte ka ndodhur mbremjen e se martes ne Sauk. Burri vret gruan dhe fqinjin e tij. Autor i kesaj ngjarje eshte 70-vjecari Halim Shehu, i cili pas krimit eshte dorezuar ne polici. Policia mendon se vrasja eshte kryer per xhelozi, por po hetohet dhe per nje konflikt pronesie mes autorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.456Z

Vrasje në Sauk, arrestohet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur në Sauk ku Ylli Frashëri ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është goditur me thikë nga Shaban Allaraj. Menjëherë autori i vrasjes është larguar nga vendngjarja por policia ka bërë të mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.365Z

Mungon uji ne Sauk

Rreth 100 familje në lagjen Sauk i vjetër në Tiranë kanë mëse një muaj që nuk furnizohen me ujë të pijshëm. Ata ankohen se kane kontrata të rregullta me ujësjellësin dhe se në libreza rezulton të paguajnë rreg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.309Z

Shpërthen në flakë makina në aksin Sauk-TEG

Foto ilustruese Një makinë që udhëtonte në aksin Sauk-Teg është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00 dhe shkak dyshohet të jetë një shkëndijë elektrike. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar, pasi drejtuesi me iniciale F.P ka arritur të dalë në koh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama