Rezultate te kerkimit per termin: +Schumacher

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.332Z

Tërhiqet Schumacher

Michael Schumacher ka kthyer mendje dhe nuk do të jetë më zëvendësuesi i Felipe Massa të Ferrari. 7 herë kampioni i botës në Formula 1 ka bërë të ditur me anë të një komunikate për shtyp se problemet që ka me qafën nuk e lejojnë atë të garojë sërish. Shqetësimet në qafë Sch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.353Z

Schumacher ndahet nga bashkeshortja

e Enjte 19 Shkurt 20152315 pm brbrNuk behet fjale per kampionin e Botes Michael Schumacher por per vellain e tij brbrp classwp-caption-textRalf Schumacher me ish bashkeshortenSSSAbrAbrSSBild raporton se Ralf Schumacher ish pilot i Formula 1 ka zyrtarizuar sot divorcin nga bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Schumacher, i pakënaqur

Dikur ishte mbret në pistë dhe fitoi shtatë tituj të kampionit në Formula 1. Por sot, Michael Schumacher thotë se nuk është duke u kënaqur në gara. Gjermani 42 vjeç ka zhgënjyer me paraqitjet e tij në Mercedes, pas rikthimit nga pensionimi në fillim të sezonit të kaluar. Nga Express

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.141Z

Prost kritikon Schumacher

Ne nje interviste te publikuar nga francezja LEquipe ish-piloti Alain Prost deklaron se Schumacher duhet te thonte qe po kthehej ne Formula 1 per te ndihmuar shokun e ekipit Nico Rosberg ose mikun e tij te vjeter Ross Brawn ne menyre qe te hiqte presionin ndaj vetes. Francezi mendon se kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.456Z

Schumacher rikthehet në Formula 1

Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher do të zëvendësojë pilotin e plagosur, Felipe Massa nëse arrin të kalojë testin mjekësor, deklaroi një zëdhënës i ekipit. Michael Schumacher kishte pranuar këtë mëngjes kërkesën për të zëvendësuar Felipe Massa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.393Z

Schumacher favorizon Ferrarin

Michael Schumacher ka thënë se Ferrari është ekipi me formën më të mirë për fillimin e sezonit në Formula 1, pas përfundimit të provave. 41 vjeçari, i cili do të vozisë për Mercedesin pas rikthimit nga pensionimi trevjeçar, ka thënë: “Felipe Massa dhe Fernando Alonso kanë ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

Situata e Michael Schumacher

Michael Schumacher vazhdon të qëndrojë në koma dhe u bënë 18 ditë tashmë në këtë situatë, por në mediat gjermane qarkullon lajmi se ish-piloti i Ferrarit do të dalë nga gjendja e komës së induktuar në ditë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama