Rezultate te kerkimit per termin: +Schumacher

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Schumacher nuk rrezikon me jeten

Michael Schumacher eshte jashte rrezikut per jeten Lajmin qe thyen akullin e pesimizmit e jep tabloidi britanik Daily Telegraph bazuar ne shkrimin e nje reviste gjermane qe zbulon se 7 here kampioni i botes ne Formula 1 ka dale nga reanimacioni ku ishte nen kujdesin intensiv te mjekeve ne spitalin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.284Z

Lajme te mira per Schumacher

Ne media jokryesore amerikane po qarkullon nje informacion sipas te ciloit gjendja fizike dhe shendetesore e kampionit te Formula 1 Michael Schumacher eshte duke u permiresuarbr br Madje syresh spekulojne se po hedh edhe hapat e pare duke u ngritur ne kembe pas aksidentit te rende ne Alpet e Franc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.423Z

Polemikat, Hamilton vs Schumacher: Fitova me meritë, ndërsa ai

Pak pasi u shpall Kampion i Botës për herë të tretë Lewis Hamilton shpërthen polemikën. I ftuar në një forum ai ka sulmuar 7 herë kampionin e Formula 1, Michael Schumacher. "Unë kam fituar titujt e mi falë aftësive të mia, - deklaroi ai duke shtuar: nuk kam bërë kurrë atë që bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.082Z

Aksident rrugor padi ndaj Michael Schumacher ndersa eshte ne koma

Nje motociklist spanjoll ka plotesuar nje kallezim formal mbi Michael Schumacher rreth nje aksidenti rrugor te ndodhur disa jave perpara perplasjes tragjike te yllit te F1 ne aksidentin me skibr br Schumacher akuzohet per goditjen e nje motociklisti pasi nuk mundi ti hapte rrugen ne Bormujos prane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.313Z

Nje lajm i trishtueshem per Michael Schumacher

Nje neurokirurg amerikan qe ka preferuar te mbetet anonim ka deklaruar se gjendja shendetesore e ish-pilotit te Formula 1 Michael Schumacher eshte perkeqesuarbr br Lajmi i percjelle nga shume media ka bere buje pasi prej kohesh pritet nje permiresim i gjermanit por duket se gjerat nuk kane shkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.202Z

Mbyllet hetimi per aksidentin e Schumacher

Është mbyllur hetimi për aksidentin me ski që pësoi Michael Schumacher në muajin dhjetor në Meribel të Francës dhe është dalë në përfundimin se nuk ka pasur asnjë shkelje të rregullave. “Askush nuk ka shke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.281Z

Sponsoret nuk e tradhetojne Michael Schumacher

Pothuajse te gjithe sponsoret vazhdojne ti qendrojne besnike Michael Schumaker pavaresisht se po mbushet nje vit qe nga aksidenti i rende i 29 dhjetorit te kaluar mbi deboren e Meribel qe e detyroi ish kampionin e Formula Nje ti nenshtrohej nje faze te gjate rehabilitimi qe vazhdon ende ne shtepine

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama