Rezultate te kerkimit per termin: +Schumacher

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Schumacher, i pakënaqur

Dikur ishte mbret në pistë dhe fitoi shtatë tituj të kampionit në Formula 1. Por sot, Michael Schumacher thotë se nuk është duke u kënaqur në gara. Gjermani 42 vjeç ka zhgënjyer me paraqitjet e tij në Mercedes, pas rikthimit nga pensionimi në fillim të sezonit të kaluar. Nga Express

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.141Z

Prost kritikon Schumacher

Ne nje interviste te publikuar nga francezja LEquipe ish-piloti Alain Prost deklaron se Schumacher duhet te thonte qe po kthehej ne Formula 1 per te ndihmuar shokun e ekipit Nico Rosberg ose mikun e tij te vjeter Ross Brawn ne menyre qe te hiqte presionin ndaj vetes. Francezi mendon se kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.456Z

Schumacher rikthehet në Formula 1

Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher do të zëvendësojë pilotin e plagosur, Felipe Massa nëse arrin të kalojë testin mjekësor, deklaroi një zëdhënës i ekipit. Michael Schumacher kishte pranuar këtë mëngjes kërkesën për të zëvendësuar Felipe Massa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.393Z

Schumacher favorizon Ferrarin

Michael Schumacher ka thënë se Ferrari është ekipi me formën më të mirë për fillimin e sezonit në Formula 1, pas përfundimit të provave. 41 vjeçari, i cili do të vozisë për Mercedesin pas rikthimit nga pensionimi trevjeçar, ka thënë: “Felipe Massa dhe Fernando Alonso kanë ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

Situata e Michael Schumacher

Michael Schumacher vazhdon të qëndrojë në koma dhe u bënë 18 ditë tashmë në këtë situatë, por në mediat gjermane qarkullon lajmi se ish-piloti i Ferrarit do të dalë nga gjendja e komës së induktuar në ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.180Z

Mediet franceze, Schumacher po zgjohet

Michael Schumacher, kampioni i Formula 1, po zgjohet me ngadalë. Lajmi është bërë i ditur nga gazetari francez, Jean – Louis Moncet, i cili thotë se ka takuar djalin e Schumacher-it, kohët e fundit. “Unë e pashë djalin e tij, kohët e fundit. Schumacher po zgjohet shumë ngadal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.182Z

F1,Schumacher nuk përjashton rikthimin

Michael Schumacher mund të kthehet në Formula 1 nga viti i ardhshëm. Ish-piloti gjerman, në fakt, shpjegoi se problemet e qafës që nuk e lejuan të pilotonte këtë vit për Ferrarrin, tashmë kanë kaluar. "Në F1? Ndoshta" tha Schumacher për gazetarët . Emri i Schumacher ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama