Rezultate te kerkimit per termin: +Schumacher

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.456Z

Schumacher rikthehet në Formula 1

Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher do të zëvendësojë pilotin e plagosur, Felipe Massa nëse arrin të kalojë testin mjekësor, deklaroi një zëdhënës i ekipit. Michael Schumacher kishte pranuar këtë mëngjes kërkesën për të zëvendësuar Felipe Massa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.393Z

Schumacher favorizon Ferrarin

Michael Schumacher ka thënë se Ferrari është ekipi me formën më të mirë për fillimin e sezonit në Formula 1, pas përfundimit të provave. 41 vjeçari, i cili do të vozisë për Mercedesin pas rikthimit nga pensionimi trevjeçar, ka thënë: “Felipe Massa dhe Fernando Alonso kanë ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

Situata e Michael Schumacher

Michael Schumacher vazhdon të qëndrojë në koma dhe u bënë 18 ditë tashmë në këtë situatë, por në mediat gjermane qarkullon lajmi se ish-piloti i Ferrarit do të dalë nga gjendja e komës së induktuar në ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.180Z

Mediet franceze, Schumacher po zgjohet

Michael Schumacher, kampioni i Formula 1, po zgjohet me ngadalë. Lajmi është bërë i ditur nga gazetari francez, Jean – Louis Moncet, i cili thotë se ka takuar djalin e Schumacher-it, kohët e fundit. “Unë e pashë djalin e tij, kohët e fundit. Schumacher po zgjohet shumë ngadal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.182Z

F1,Schumacher nuk përjashton rikthimin

Michael Schumacher mund të kthehet në Formula 1 nga viti i ardhshëm. Ish-piloti gjerman, në fakt, shpjegoi se problemet e qafës që nuk e lejuan të pilotonte këtë vit për Ferrarrin, tashmë kanë kaluar. "Në F1? Ndoshta" tha Schumacher për gazetarët . Emri i Schumacher ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.293Z

Schumacher del nga koma

Sipas prestigjozes Bild  Michael Schumacher këtë të djelë  ka dalë nga koma dhe është në gjëndje të komunikojë me familjarët ndërkohë thuhet se ai është transferuar nga Spitali Universitar Grenobles në Francë drejt një klinike rehabilitimi. Schumacher, 7-herë kampion bote në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.255Z

Aksidentohet Michael Schumacher

Legjenda e gjallë e Formula 1, Michael Schumacher ka pësuar aksident në Francë. Piloti i famshëm gjerman është aksidentuar në një pistë skijimi në Grenoble të Francës. Schumacher është përplasur me kokë në nj&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama