Rezultate te kerkimit per termin: +Schumacher

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Schumacher "vlen" sa 10.5 mln shikues

Rikthimi në Formula 1 i superyllit gjerman, Michael Schumacher, u bë shkak për më shumë biseda në vendin e tij, ndërkohë televizioni RTL dyfishoi shikuesit. Schumacher startoi garën e tij të 249 në F1 në Sakhir të Bahrain, ndërkohë që transmetuesi gjerman shkoi gati dyfishin e at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.457Z

Massa: Schumacher, vetem nese sdo jem une

Eshte me mire Felipe Massa qe dje ka dale nga reparti i terapise intensive ne spitalin e Budapestit ku eshte shtruar qe prej aksidentit te se shtunes se shkuar. Duke komentuar lajmin per kthimin e Michael Schumacher, piloti i kokekuqes ka deklaruar duke bere shaka: “Schumacher do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.280Z

Michael Schumacher në gjendje kome

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, 7 herë kampionit të botës në Formula 1. Burimet shëndetësore të spitalore për BBC bëjnë me dije se gjermani ndodhet në gjendje kome dhe se do ti nënshtrohet menj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.030Z

Schumacher nuk rrezikon me jeten

Michael Schumacher eshte jashte rrezikut per jeten Lajmin qe thyen akullin e pesimizmit e jep tabloidi britanik Daily Telegraph bazuar ne shkrimin e nje reviste gjermane qe zbulon se 7 here kampioni i botes ne Formula 1 ka dale nga reanimacioni ku ishte nen kujdesin intensiv te mjekeve ne spitalin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.284Z

Lajme te mira per Schumacher

Ne media jokryesore amerikane po qarkullon nje informacion sipas te ciloit gjendja fizike dhe shendetesore e kampionit te Formula 1 Michael Schumacher eshte duke u permiresuarbr br Madje syresh spekulojne se po hedh edhe hapat e pare duke u ngritur ne kembe pas aksidentit te rende ne Alpet e Franc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.423Z

Polemikat, Hamilton vs Schumacher: Fitova me meritë, ndërsa ai

Pak pasi u shpall Kampion i Botës për herë të tretë Lewis Hamilton shpërthen polemikën. I ftuar në një forum ai ka sulmuar 7 herë kampionin e Formula 1, Michael Schumacher. "Unë kam fituar titujt e mi falë aftësive të mia, - deklaroi ai duke shtuar: nuk kam bërë kurrë atë që bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.082Z

Aksident rrugor padi ndaj Michael Schumacher ndersa eshte ne koma

Nje motociklist spanjoll ka plotesuar nje kallezim formal mbi Michael Schumacher rreth nje aksidenti rrugor te ndodhur disa jave perpara perplasjes tragjike te yllit te F1 ne aksidentin me skibr br Schumacher akuzohet per goditjen e nje motociklisti pasi nuk mundi ti hapte rrugen ne Bormujos prane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama