Rezultate te kerkimit per termin: +Seanca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.516Z

Deshton seanca ndaj Vetevendosjes

brbrDeshton seanca gjyqesore ndaj deputeteve dhe zyrtareve te tjere te levizjes Vetevendosja te cilet akuzohen per demtimin e pasurise gjate permbysjes se makinave te EULEX ne nje tubim ne vitin 2009 Seanca nuk eshte mbajtur pasi policia nuk ka gjetur deputetin Glauk Konjufca sekretarin Dardan Moll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.686Z

Nis seanca në sallën alternative

(E plotësuar) - Seanca ka filluar në sallën alternative, ku janë shumica e deputetëve të pozitës. Pika më e rëndësishme në rend të ditës është miratimi për herë të dytë i buxhetit të Kosovës për vitin 2016. Seanca do të mbahet në sallën rezervë Deputetët e pozitës kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.249Z

Buxheti, ndërpritet seanca parlamentare

Seanca plenare ku po diskutohej për buxhetin është ndërprerë për shkak të përplasjeve mes pozitës dhe opozitës për kohën e debatit. Sipas informacioneve të fundit, kryetarët e grupeve parlamentare janë mbledhur për të vendosur pikërisht për kohën e diskutimit. Opozita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.019Z

Vlore deshton seanca ndaj Prudentinos

Seanca ka zgjatur pak minuta ku i arrestuari eshte njohur me kerkesen e pales italiane mbi akuzat si dhe sekuestrimin e pasurive te tij. Prudentino ka kerkuar ne seance nderrimin e avokatit mbrojtes dhe per kete eshte vendosur qe seanca e radhes te zhvillohet per te henen. Kjo eshte hera e dyte qe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.186Z

Dështon seanca për Gërdecin

TIRANË- Dështon seanca e radhës për dosjen "Gërdeci". Shkak këtë radhë është bërë mungesa e prokurorit dhe e një gjyqtareje, që kanë detyruar trupin gjykues të vendosë shtyrjen e gjyqit për një tjetër datë. Në seancë sot nuk është paraqitur prokurori Genti Qano dhe gjyqtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.051Z

Nis seanca parlamentare

Seanca parlamentare sapo ka nisur dhe në rendin e ditës janë tetë çështje për tu diskutuar dhe miratuar. Si fillim seanca do të nisi me miratimin e procesverbalit të seancës plenare. Më tej në diskutim projektligji “Për ratifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.514Z

Gerdeci, shtyhet seanca, mungon gjyqtarja

Shtyhet seanca gjyqesore e dosjes "Gerdeci 2" per shkak te mungeses ne trupin gjykues. Kesaj radhe ishte gjyqtarja, Fatmira Hajdari qe nuk ishte e pranishme ne salle. Seanca e radhes per gjyqin e Gerdecit eshte caktuar te merkuren ne oren 10:00.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama