Rezultate te kerkimit per termin: +Seancn

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Hoxha, dshmojn 5 dshmitar

Ka nisur sot procesi i radhs gjyqsor n ngarkim t Remzi Hoxhs, shqiptaro-maqedonasit i zhdukur m shum se 10 vjet m par, n rrethana ende t pa zbuluara plotsisht. N procesin e sotm gjyqsor, kan dshmuar 5 dshmitar. Gjergji Jargo, aktualisht nndrejtor Policie, deklaroi para trupit gjykues, se policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.164Z

PS: Sot, shansi i fundit pr zgjidhje

Partia Socialiste i bn thirrje kryeministrit Sali Berisha q n seancn e sotme parlamentare t reflektoj dhe t mos behet penges pr arritjen e nj zgjidhjeje institucionale t krizs. Me an nj t deklarate pr mediat deputeti Blendi Klosi theksoi se "kur na ndajn vese pak or nga seanca plen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.162Z

Gjykata e Lartë, Ligjet vendosin sot për Muçmatajn

Pritet ti propozohet Kuvendit rrëzimi i kësaj kandidature Komisioni i Ligjeve do t zhvilloj sot seancn e diskutimeve lidhur me kandidaturn e Vexhi Mumatajt t dekretuar nga Presidenti i Republiks si kandidat pr antar t Gjykats s Lart. Mbledhja e komisionit do t nis me diskutimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.277Z

Rama: Opozita u pengua të fliste për buxhetin

Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, e quajti seancn e djeshme n Kuvend si seanc “t turpshme” dhe “pasqyr e krizs s gjithanshme t qeveris”. Rama foli nga selia roz, ndrkoh q Kuvendi miratonte buxhetin dhe tha se opozita u pengua t fliste nen pr nen pr p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.878Z

Votimi i hapur për dekretet e Topit, pritet miratimi në seancë

Mazhoranca: Votimi, substancial, jo formal Votimi i hapur pr dekretet e Presidentit sht nj norm q rrit transparencn, por dhe u qndron parimeve kushtetuese. Mazhoranca i ka qndruar ktij mendimi edhe gjat diskutimeve t djeshme n Kshillin e Rregullores. Prfaqsuesit demokrat n kt kshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.467Z

Deputett e PS, pjesmarrje n seancn parlamentare

Grupi kuvendor i Partisë Socialiste do të marrë pjesë në seancën e sotme plenare pas një bojkoti dyjavor që erdhi në shenjë proteste për atë që opozitarët e cilësuan, dhunim të fjalës së lirë. Ashtu sikurse kanë vepruar që prej marsit, socialistët do të qëndrojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Lëvizja për Mendimin Ndryshe në Parlament për rezolutën

Prfaqsuesit e Lvizjes pr Mendimin Ndryshe n Partin Socialiste, shprehen pro hyrjes n Parlament n seancn plenare t dats 11 mars ku do t shqyrtohet projektrezoluta e demokratve pr shtjen e liberalizimit t vizave. N nj intervist dhn n t prditshmet "Koha Jon" dhe "Panorama" deputetet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama