Rezultate te kerkimit per termin: +Seancn

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.477Z

Grupi i PS-së vazhdon bojkotimin e votimit të ligjeve

Mbledhja e grupit socialist dje shrbeu pr t rifreskuar vendimin e ksaj partie q t mos marr pjes n asnj votim n Parlament, edhe pse deputett angazhohen n diskutime dhe debate pr ligjet t cilat jan n proces. Ashtu si bojkotuan votimin e antarve t rinj t Gjykats s Lart, bojkot q n f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.484Z

Vendimi i GJND në fokus të të gjithë shqiptarëve Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276

Politika shqiptare dhe Televizioni Klan u fokusuan kt t enjte n shpalljen e opinionit t Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis, mbi ligjshmrine e pavarsis s Kosovs. Televizioni Klan e Klan Kosova mbuluan drejprdrejt seancn e Hags. Ndrsa kamerat e TV Klan ishin n zyrat e drejtuesve m t lart t shtetit shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.096Z

Balla, Topallit: Publiko rendin e ditës së të hënës

Sekretari i grupit parlamentar t PS-s, deputeti Taulant Balla, i krkoi dje kryetares s Kuvendit t Shqipris shtjet q do t prbjn rendin e dits n seancn e ardhshme t Parlamentit, q sht t hnn. Deputeti Balla iu referua Rregullores s Kuvendit dhe nenit 30, paragrafi 2, t saj ku prcakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.878Z

Kërcënimi në Kuvend, PD, kallëzim Tom Doshit

“Grupi parlamentar i Partis Demokratike do t depozitoj sot kallzimin penal ndaj Tom Doshit, deputet i cili n seancn e 24 majit 2010 krcnoi me vdekje n salln e Kuvendit t Shqipris deputetin e Partis Demokratike, Gent Strazimiri”, - thuhet n njoftimin pr shtyp t shprnda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.353Z

Sherr mes deputetve n seancn plenare

N kuvendin e Shqipris vazhdojn diskutimet e deputetve, t shndrruara tashm n monotoni, pasi jan thuajse t njjtat qndrime q prsriten nga t dyja palet.(UPDATE) Deputett e opozits kan krkuar me ngulm hetimin e plot t zgjedhjeve t 28 qershorit ku prfshihet edhe hapja e kutive, ndrsa nga mazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.974Z

Procesi ndaj gazetarit, gjyqtarja bojkoton seancn

Ndërsa gjyqtarja Fida Osmani ishte një ndër inisiatorët e peticionit të gjyqtareve kundra Top Channel me pretendimin se duhej lene e lire për të bëre drejtesi ne kete vend, sot ajo per here te dyte nuk ka qene prezent ne oren ne te cilen duhet te niste nje proces gjyqesor ndaj gazetarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Hoxha, dshmojn 5 dshmitar

Ka nisur sot procesi i radhs gjyqsor n ngarkim t Remzi Hoxhs, shqiptaro-maqedonasit i zhdukur m shum se 10 vjet m par, n rrethana ende t pa zbuluara plotsisht. N procesin e sotm gjyqsor, kan dshmuar 5 dshmitar. Gjergji Jargo, aktualisht nndrejtor Policie, deklaroi para trupit gjykues, se policia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama