Rezultate te kerkimit per termin: +Seat

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.285Z

Prokurori: Atentatet nga 3 celula, autorët me makina Seat të zeza

Kryeprokurori i Parisit ka dalë me deklaratën e parë zyrtare për shtyp në lidhje me sulmet e së premtes, ku 129 persona u vranë dhe mbi 350 të tjerë u plagosën. "Tre skuadra atentatorësh u përfshinë në sulmet në Paris. Autorët kishin përdorur makina tip 'Seat' me ngjyrë të zezë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.468Z

Seat Leon Cupra R, Automjeti spanjoll, me 256 kuaj fuqi

Nga Spanja arrin Seati më i fuqishëm që është prodhuar ndonjëherë. “Seat Leon Cupra R” vjen i pajisur me motorin turbo dhe 256 kuaj fuqi. Ai paraqet majin e ofertës së prodhuesit spanjoll dhe është më i fuqishëm se automjeti i njohur “WTÇ” i Seatit i cili është pajisur me m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.234Z

AMC shpëndan çmime superspeciale për fituesit e shorteut “SMS-Grand Prix”

Katër autovetura “Seat Ibiza” dhe një fuoristradë luksoze “Audi Q7” janë ndarë për fituesit e shorteut promocional të AMC-së për pesë javët e para, “SMS - Grand Prix”. AMC u ka dorëzuar fituesve të pjesës së parë të shorteut çelesat e katër “Seat Ibiza” dhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.712Z

Kurrë mos e bëni këtë kur ti vendosni rripin e sigurimit në makinë fëmijës tuaj

Kur i vendosni rripin e sigurimit fëmijve tuaj në sediljen e tyre të makinës, po e bëni këtë për ti mbrojtur. Por gjatë dimrit kjo mund të jetë e rrezikshme. Studimet kanë treguar se  xhupi i fëmijës tuaj mund të bëjë që rripat e sigurimit të lirohen, duke e vënë jetën e e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.492Z

Linja të kompozuara për “Audi Locus Concept”

Tashmë “Audi” vjen me modelin e së ardhmes. Dizajneri turk, Ugur Sahin, është shprehur se frymëzimin kryesor e ka marrë nga natyra. Sipas tij, njerëzit nuk vërejnë linjat, format dhe lakimet e ndryshme në natyrë. Për këtë arsye, koncepti i tij bazohet në linja të kompozuara, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.215Z

Shorteu i AMC, rrefehen fituesit

Fituesit e pjeses se pare te shorteut SMS - Grand Prix organizuar nga kompania numer nje e telefonise celulare ne Shqiperi, kane marre cmimet e dhena nga AMC/ Fatlumet moren ne dore celesat e kater "Seat Ibiza" dhe nje "Audi Q7", ne mjediset e dyqanit te AMC ne rrugen "Myslym Shyri", ku dhe u organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.710Z

AMC ndan dhuratat e fituesve

 Kompania celulare AMC u ka dorëzuar dje fituesve të pjesës së parë të shorteut “SMS Grand Prix”, çelësat e katër “Seat Ibiza” dhe një “Audi Q7”. Dje në ambientet e dyqanit të AMC në rrugën “Myslym Shyri”, u organizua edhe cere

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama