Rezultate te kerkimit per termin: +Seat

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.353Z

Perplasen tre makina nje i vdekur e dy te plagosur

brbrKjo eshte gjithcka cfare ka mbetur nga aksidenti ne aksin Gjirokaster-Kakavije paraditen e kesaj te hene Perplasja e tre automjeteve nje furgoni me dy autovetura ne vendin e quajtur 8216Kthesa e Jorgucatit8217 ka perfunduar me nje te vdekur e dy te plagosur Goditja ka qene aq e forte sa dy nga t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.650Z

Kryetarja e Kuvendit leter Keshillit te Rregullores dhe imuniteteve në KiE

    REPUBLIC OF ALBANIA The Parliament Speaker Honorable Mr. President,   On 28 June 2009, the parliamentary elections were held in Albania. The Parliament was constituted on 7 September 2009.   At the beginning of the new session, based on Article 7, point 3 of the Rules

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.438Z

Trafiku i droges, Qerolli mere 6 vjet burg

Tirane- Gjykata e Krimeve te Renda denoi dje me 6 vjet burg kosovarin Seat Qerolli. Trupi gjykues e shpalli ate fajtor, per vepren penale "trafikimit te lendeve narkotike". I pandehuri ra ne pranga me 20 shtator te vitit te kaluar, ne Portin e Durresit me 5 kg heroine. Vete i pandehuri i ka mohuar l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.897Z

Bllokohet 16.5 kg drogë në Qafë-BotëArrestohet trafikanti 50 vjeçar

SARANDË- 16.5 kg lëndë narkotike është bllokuar dhe sekuestruar në Sarandë nga Strukturat Kundër Krimit të Organizuar në Komisariatin e Policisë.Droga po tentohej të trafikohej për në Greqi nëpërmjet Pikës së Kalimit Kufitar Qafë-Botë.Në bashkëpunim me strukturat e Policisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.738Z

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin

Përplasja e dy automjeteve në aksin që lidh Lezhën me Shëngjinin shkaktoi plagosjen e dy personave. Sipas policisë automjeti tip FIAT me drejtues 55 vjeçarin Tom Nika në tentative për të hyrë në një rrugë dytësore goditi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.733Z

Kapet me lende narkotike ne makine arrestohet 25-vjecari

PUBLICITET Tirane 17 shtator 2015 NOAal - Nje i ri eshte arrestuar pasi eshte kapur ne flagrance me lende narkotikebr br Mesohet se ne pranga eshte vene Albian Hoxha 25-vjec banues ne Peshkopi pasi gjate nje kontrolli ne Portin Detar te Durresit ne automjetin e tij tip Seat Ibiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

Aksident i rëndë në Gjirokastër, plagosen 8 persona

Gjirokastër, 19 gusht, NOA Drejtimi i makinës në gjendje të dehur është bërë shkak i një aksidenti me tetë të plagosur në qytetin e Gjirokastrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20.00 në hyrje të qytetit të Gjirokastrës, në vendin e quajtur Mulliri i Babait.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama