Rezultate te kerkimit per termin: +Seat

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.215Z

Shorteu i AMC, rrefehen fituesit

Fituesit e pjeses se pare te shorteut SMS - Grand Prix organizuar nga kompania numer nje e telefonise celulare ne Shqiperi, kane marre cmimet e dhena nga AMC/ Fatlumet moren ne dore celesat e kater "Seat Ibiza" dhe nje "Audi Q7", ne mjediset e dyqanit te AMC ne rrugen "Myslym Shyri", ku dhe u organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.710Z

AMC ndan dhuratat e fituesve

 Kompania celulare AMC u ka dorëzuar dje fituesve të pjesës së parë të shorteut “SMS Grand Prix”, çelësat e katër “Seat Ibiza” dhe një “Audi Q7”. Dje në ambientet e dyqanit të AMC në rrugën “Myslym Shyri”, u organizua edhe cere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.223Z

AMC dhuron katër makina për fituesit e shorteut SMS Grand Prix

Ka mjaftuar vetëm tarifa e një sms-je dhe katër abonentë të AMC-së tashmë janë bërë posedues të katër makinave Audi. Ata kanë luajtur dhe fati i ka shpërblyer duke fituar. AMC-ja u dorëzoi fituesve të pjesës së parë të shorteut SMS Grand Prix çelësat e katër Seat Ibiza dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.805Z

Aksident ne superstrade, 3 te plagosur

Nje tjeter aksident i rende automobilistik ka ndodhur dje ne oren 08:10 te mengjesit ne superstraden Lac-Milot. Autovetura tip "Seat Ibiza", me targa te huaja, eshte perplasur me nje autoveture "Nissan", ne afersi te kryqezimit te Gjormit. Si pasoje, dy autoveturat kane dale ne ane te superstrades d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.114Z

Godet me grusht stjuardesën, ja si e lidhin pasagjerin në avion

Pasagjerët e një avioni, sëbashku me stafin në kabinë, u detyruan të lidhnin një udhëtar të dehur i cili goditi me grusht një nga stjuardesat. Ngjarja dramatike ndodhi në një fluturim të Aeroflot në Rusi. Pas sherrit udhëtari është filmuar i lidhur në një nga sediljet e avionit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.404Z

Përplasen dy mjete, aksidentohet 32-vjeçari

Autori i Lajmit: red.Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan – Peqin në vendin e quajtur Pajovë. Burime të policisë bënë të ditur se në orët e para të mëngjesit të sotëm janë përplasur midis tyre mjetet tip Volsvagen , me targë Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.116Z

Shpërndanin drogë në afërsi të një shkolle të mesme, dy të rinj në pranga

Policia e Korçës ka vënë në pranga dy të rinj të cilët shpërndanin drogë pranë  një shkolle të mesme. Specialistët e Seksionit  kundër Narkotikëve arrestuan në flagrancë Emiljan  Tepexhikun 25 vjeç  dhe  J .G, 17 vjeç,  të  dy banues  në  Korçë. Sakaq blutë kanë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama