Rezultate te kerkimit per termin: +Seat

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.223Z

AMC dhuron katër makina për fituesit e shorteut SMS Grand Prix

Ka mjaftuar vetëm tarifa e një sms-je dhe katër abonentë të AMC-së tashmë janë bërë posedues të katër makinave Audi. Ata kanë luajtur dhe fati i ka shpërblyer duke fituar. AMC-ja u dorëzoi fituesve të pjesës së parë të shorteut SMS Grand Prix çelësat e katër Seat Ibiza dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.805Z

Aksident ne superstrade, 3 te plagosur

Nje tjeter aksident i rende automobilistik ka ndodhur dje ne oren 08:10 te mengjesit ne superstraden Lac-Milot. Autovetura tip "Seat Ibiza", me targa te huaja, eshte perplasur me nje autoveture "Nissan", ne afersi te kryqezimit te Gjormit. Si pasoje, dy autoveturat kane dale ne ane te superstrades d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.114Z

Godet me grusht stjuardesën, ja si e lidhin pasagjerin në avion

Pasagjerët e një avioni, sëbashku me stafin në kabinë, u detyruan të lidhnin një udhëtar të dehur i cili goditi me grusht një nga stjuardesat. Ngjarja dramatike ndodhi në një fluturim të Aeroflot në Rusi. Pas sherrit udhëtari është filmuar i lidhur në një nga sediljet e avionit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.404Z

Përplasen dy mjete, aksidentohet 32-vjeçari

Autori i Lajmit: red.Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan – Peqin në vendin e quajtur Pajovë. Burime të policisë bënë të ditur se në orët e para të mëngjesit të sotëm janë përplasur midis tyre mjetet tip Volsvagen , me targë Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.116Z

Shpërndanin drogë në afërsi të një shkolle të mesme, dy të rinj në pranga

Policia e Korçës ka vënë në pranga dy të rinj të cilët shpërndanin drogë pranë  një shkolle të mesme. Specialistët e Seksionit  kundër Narkotikëve arrestuan në flagrancë Emiljan  Tepexhikun 25 vjeç  dhe  J .G, 17 vjeç,  të  dy banues  në  Korçë. Sakaq blutë kanë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.877Z

Aksidenti me 4 viktima ne aksin Elbasan- Peqin

Mjeti tip “Seat” shkaktoi aksidentin tragjik me 4 viktima. Ekspertet kane nxjerre se si ndodhi perplasja të hënën në rrugen Elbasan -Peqin ku humbën jetën 4 persona e u plagosën rëndë dy të tjerë.  Sipas ekspertizes, automjeti t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.820Z

Aksident në superstradë, tre plagosen

 KURBIN – Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ndodhi dje në superstradën Laç-Milot. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:10, kur një autoveturë tip “Seat Ibiza” me targa të huaja u përplas me një tjetër mjet tip “Nisan” në afërsi të kryqë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama