Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretarja

Total: 7374
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.907Z

Sjam sekretarja e Ngjeles

pArnida Capi avokatja bukuroshe qe tentoi te zgjidhej deputete ka kerkuar qe te mos cilesohet me sekretarja e Spartak Ngjelesp pCapi ne nje reagim ne Facebook shprehet se profesioni i saj eshte avokatia Ajo kthen pergjigje edhe per ata qe e cilesojne te deshtuar tentativen e saj per te hyre ne Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.996Z

Sekretarja e Shtetit Hillari Klinton viziton Afganistanin

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton ka shkuar per nje vizit ne Afganistan per bisedime qe qynojne gjetjen e nje zgjidhjeje politike per luften 10-vjecare. Zonja Klinton mberrit ne Kabul te merkuren ne mbremje ne nje vizite te panjoftuar me pare. Zyrtaret amerikane thone se Sekretarja e Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.442Z

Sekretarja amerikane e Shtetit Klinton në Laos

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton ndodhet në Laos për bisedime të nivelit të lartë mbir zhvillimet në rajon dhe përpjekjet për integrim në ASEAN. Kjo është vizita e parë në këtë vend komunist nga një sekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.163Z

Sekretarja Rice vizitë në Indi

Sekretarja amerikane e shtetit Condoleezza Rice ka arritur në New Dehli si pjesë e përpjekjeve të SHBA-ve për të ulur tensionet misid Indisë dhe Pakistanit. Raportet u tensionuan pas sulmeve terroriste në Mumbai ku u vranë më shumë se 180 persona. India tha se sulmues janë trajnuar dhe v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.590Z

Sekretarja e Shtetit Klinton pret Kryeministrin Berisha

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Clinton, priti sot në Departamentin e Shtetit Kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.  Dy personalitetet biseduan për një sërë çështjesh, përfshirë përgatitjet e Shqipërisë për t'u anëtarësuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.892Z

Obama me pak taksa se sekretarja e tij

Shtëpia e Bardhë ka kohë që shpjegon se reformimi i sistemit fiskal ka të bëjë me faktin që të pasurit duhet të paguajnë më shumë taksa se ata që kanë të ardhura nën mesatare. Por nga ana tjetër sekretarja e pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.005Z

Sekretarja Klinton Marredheniet SHBA-Pakistan ne moment kthese

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton tha se marredheniet mes Shteteve te Bashkuara dhe Pakistanit jane ne nje pike kthese. Zonja Klinton tha se Pakistani duhet te ndermarre hapa te vendosur per te luftuar terrorizmin. Sekretarja e Shtetit i beri komentet sot ne Islamabad gjate nje vizite t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama