Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretarja

Total: 7374
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.719Z

Sekretarja e Shtetit Klinton, vizite historike ne Shqiperi

Per te paren here, Sekretarja e Shtetit ne SHBA, Hillary Clinton viziton sot Shqiperine. Zonja Clinton do te zbrese ne aeroportin e Rinasit rreth ores 10:30 te mengjesit, ne nje vizite qe do te zgjase pak me shume se tre ore. Sipas axhendes se percaktuar, takimin e pare zonja Clinton do ta zhvilloje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.907Z

Sjam sekretarja e Ngjeles

pArnida Capi avokatja bukuroshe qe tentoi te zgjidhej deputete ka kerkuar qe te mos cilesohet me sekretarja e Spartak Ngjelesp pCapi ne nje reagim ne Facebook shprehet se profesioni i saj eshte avokatia Ajo kthen pergjigje edhe per ata qe e cilesojne te deshtuar tentativen e saj per te hyre ne Kuve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.996Z

Sekretarja e Shtetit Hillari Klinton viziton Afganistanin

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton ka shkuar per nje vizit ne Afganistan per bisedime qe qynojne gjetjen e nje zgjidhjeje politike per luften 10-vjecare. Zonja Klinton mberrit ne Kabul te merkuren ne mbremje ne nje vizite te panjoftuar me pare. Zyrtaret amerikane thone se Sekretarja e Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.442Z

Sekretarja amerikane e Shtetit Klinton në Laos

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton ndodhet në Laos për bisedime të nivelit të lartë mbir zhvillimet në rajon dhe përpjekjet për integrim në ASEAN. Kjo është vizita e parë në këtë vend komunist nga një sekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.163Z

Sekretarja Rice vizitë në Indi

Sekretarja amerikane e shtetit Condoleezza Rice ka arritur në New Dehli si pjesë e përpjekjeve të SHBA-ve për të ulur tensionet misid Indisë dhe Pakistanit. Raportet u tensionuan pas sulmeve terroriste në Mumbai ku u vranë më shumë se 180 persona. India tha se sulmues janë trajnuar dhe v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.590Z

Sekretarja e Shtetit Klinton pret Kryeministrin Berisha

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Clinton, priti sot në Departamentin e Shtetit Kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.  Dy personalitetet biseduan për një sërë çështjesh, përfshirë përgatitjet e Shqipërisë për t'u anëtarësuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.892Z

Obama me pak taksa se sekretarja e tij

Shtëpia e Bardhë ka kohë që shpjegon se reformimi i sistemit fiskal ka të bëjë me faktin që të pasurit duhet të paguajnë më shumë taksa se ata që kanë të ardhura nën mesatare. Por nga ana tjetër sekretarja e pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama