Rezultate te kerkimit per termin: +Selenic

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.754Z

Vlore sekuestrohen 17 kamione me bitum per mungese dokumentacioni

17 kamionë të mbushur me lëndë minerale janë bllokuar nga sektori i krimit ekonomik, policia e shtetit si dhe nga përfaqësues të bashkisë së Selenicës. Sipas informacioneve automjetet kanë qenë pa fatura fiskale dhe pa faturat e TVSH-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.023Z

Kërkohej për vrasje, arrestohet 31-vjeçari

KORCË- Një 31-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje është arrestuar ditën e sotme nga policia e Korçës. Jani Metko banues në Selenicë të Vlorës u arrestua pasi akuzohet për vrasjen e I.P në repartin e Drenovës me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.346Z

Vlorë, arrestohet 28-vjeçari, përdhunoi minorenen

Një 28-vjeçar është arrestuar dje nga Policia e Vlorës, pasi akuzohet për kryerje të marrëdhënieve seksuale me të mitur. Personi i arrestuar është Ervis Shkëlqim Alushi, banues në Selenicë. Sipas policisë së qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.316Z

Adoleshti plagos me thikë babanë e tij

Një adoleshent është prangosur, pasi ka plagosur me thikë babain tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Selenicë të Vlorës. Nga të dhënat paraprake dyshohet se 16-vjeçari me inicialet I. GJ., pas një konflikti për motive t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.932Z

Selenice banoret rrezikojne te mbeten pa uje

Mijëra banorë të qytezës së Selenicës dhe fshatrave për rreth rrezikojnë të mbeten pa ujë të pijshëm. Shkak është bërë gerryerja e shtratit të lumit Vjosë, dëmet e shkaktuara kanë qenë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.774Z

14-vjecari vritet nga bashkëmoshatari, luanin me çifte në banesë

Humb jetën aksidentalisht një 14-vjecar nga Vlora. Ngjajra e rëndë është regjistruar gjatë natës në fshatin Selenicë të Vlorës, ndërsa E. Malaj u qëllua me armë nga një bashkëmoshatar i tij. Mësohet se 14-vjec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.322Z

Vrasje me arme zjarri ne Selenice mbetet i vrare Baftjar Llanaj

Një vrasje për motive hakmarrje ka tronditur qytezën e Selenicës mbrëmjen e sotme. 60 vjecari Baftjar Llanaj, ka mbetur i vrarë si pasojë e një shkarkimi breshërie automatiku, nga hasmi i tij, i cili më tej është plagosur. Ngjarja ka ndodh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama