Rezultate te kerkimit per termin: +Sepse +Islami

Total: 1896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.457Z

PDIU: Demokrati Islami, te brima e çelësit

Partia Për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar sot ndaj deklaratave të deputetit të Partisë Demokratike Kastriot Islami, i cili ka lëshuar akuzë për kandidatin për kryebashkiak të Dibrës Muarrem Rama dhe ka dashur të përçajë aleatët PS dhe PDIU në Dibër. PDIU në njoftimin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.301Z

Marrëzia e frikës nga Islami

Nga Bernard Guetta Eshtë e trishtë që na duhet të përsërisim vazhdimisht se jo të gjithë myslimanët janë terroristë potencialë dhe që Islami e demokracia mund të shkojnë përsosmërisht mes tyre. E megjithatë duhet të vazhdojmë ta bëjmë, edhe sepse një kandidat për president

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.142Z

Islami: Levizja Nano, vlere per bashkimin e se majtes

Deputeti Kastriot Islami tha mbreme se Levizja Nano eshte nje mundesi e mire per bashkim te se majtes. Ne nje interviste qe i dha gazetares Sonila Meco ne studion e ABC Nees, z.Islami tha se "persa i takon levizjes se Fatos Nanos, nese kjo eshte nje levizje qe synon bashkimin e se majtes atehere do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.576Z

Dibra, papunësia dhe hallet e zotit Islami

Share Nga Ulsi Manja I ftohti i madh i këtij fundviti ka ardhur jo pa bereqet në mexhliset e muhabetit në Dibër për politikën e me politikën, por jo për varfërinë dhe papunësinë që i ka mbërthyer nga Kalaja e Dodës, Lura dhe Reçi e deri tek Ura e Topojanit, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.380Z

Islami: Zgjedhjet, standardet në rrezik

11/03/2009  Partia Socialiste radhit një sërë problemesh për pajisjen me kartat e identitetit “Nga 331 njësi të gjendjes civile kanë filluar aplikimet vetëm në 118 njësi” Të dhënat e deritanishme lidhur me procesin për pajisjen e shqiptarëve me kartat e identitetit solli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.322Z

Islami: PS nuk është gati për zgjedhjet lokale

Në pritje të kongresit të 18 prillit, deputetët e Lëvizjes për Mendimin Ndryshe nuk cuditen nëse do të shmangen së shpejti nga sekretariati apo kryesia. Sekretari për cështjet zgjedhore, Kastriot Islami, pas debateve të ashpra në mbledhjen e socialistëve, flet për ambiciet e radikalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.640Z

Islami: OSBE "shuplakë" kundër Edi Ramës

Sipas Islamit, deklaratat e Soares janë kundërshtim i fortë ndaj bojkotit të Kuvendit nga ana e PS-së. “I lëviznin sytë më shumë seç duhej. Nuk ishte i qetë. Rama mbrëmë ishte vërtet shumë i shqetësuar sepse realisht ajo ishte një shuplakë e gjithë skemës që ka ndjekur Rama d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama